wojciechkub25
Posty: 37
Rejestracja: 27-12-2013 12:31

24-10-2015 16:16

Pozwolicie, że skopiuje post z innego forum. Póki co 0 odpowiedzi więc wracam tu :]

Cytat:

Witam.
Na wstępie powiem, że nie wiem czy dobry dział, ale nie znalazłem tutaj bardziej odpowiedniego, a jestem tu nowy jak widać po historii postów.
Jest jakiś sposób by efekt z Ampluga (Vox Classic Rock) przenieść na wzmacniacz (Kustom kg112fx) bezpośrednio z gitary?
Próbowałem Jack-to-jack i cisza. A pamiętam, że jeszcze ciut czasu temu na Fenderze jakimś tanim, chyba mustangu I podłączałem mp3>jack-to-jack>wzmacniacz i był dźwięk. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Czy jest to nie opłacalne? Jak widać po zestawie, jest on dosyć budżetowy, studenckie życie :D

-- 24 paź 2015 16:09 --


Tak o : Podłączyłem go przez jack-to-jack ale jest 90% brumu 10% gitary. Słychać dźwięk tak bardzo w oddali. Podłączam telefon przez jack-to-jack i 0 dźwięku. To kabel czy wejście AUX może być zrypane?

-- 24 paź 2015 16:22 --

Oj jeszcze coś dziwnego. Działa połączenia gitara>amplug>jack>wzmacniacz w jednym przypadku , łopatologicznie :

Kabel gitarowy ( z metalową częścią przy wejściu jack) jest włożony w swoje wejście bez podłączenia do gitary.
W gitarze jest podłączony amplug, z niego idzie jack-to-jack do wejścia AUX
No i jest brum dopóki, i tu fest łopatologicznie : zawołałem brata by złapał jedną ręką kabel główny, nie podłączony za metalową część i drugą ręką gałkę metalową TONE. Wtedy potężny brum ustaje i jest dźwięk

"

A i nie, problem nie jest rozwiązany, nie zatrudnię brata. Ktoś wie o co może chodzić?

Wróć do „Poradniki (sprzęt muzyczny)”