Awatar użytkownika
muzycznyPL
Sklep Muzyczny
Posty: 3
Rejestracja: 08-06-2015 11:40

09-06-2015 12:55

Zapraszamy na najbardziej wyjątkową warsztatową trasę roku! We współpracy z magazynem Top Guitar prezentujemy School of Metal – edukacyjną podróż poprzez świat gitary metalowej. Bazując na wydaniu specjalnym Top Guitar „School of metal” w czerwcu bieżącego roku na trasę po Polsce wybiorą się Alex Scholpp, Doris Yeh i Niki Skistimas.

Warsztaty we Wrocławiu odbędą się 13.06.2015 (sobota) o godzinie 18:00 w klubie ALIVE (ul. Kolejowa 12)

Program:

Częścią pierwszą będzie jednogodzinny warsztat gitarowy, na którym Alex Scholpp będzie udzielać wszystkim zainteresowanym gitarzystom wskazówek i uczyć sztuczek w zakresie solówek gitarowych. Jest to praktycznie jedna godzina nauki gry na gitarze gratis! Alex posiada własną szkołę gitarową i doświadczenie jako profesjonalny nauczyciel muzyki. Istnieje możliwość wcześniejszego wpisania się na listę uczestników warsztatów. W tym celu prosimy o kontakt poprzez e-mail: wb@muzyczny.pl

Druga część warsztatów stanowić będzie jednogodzinny koncert zespołu z wyżej wymienionymi muzykami, połączony z prezentacją użytego sprzętu muzycznego oraz wykonaniem kompaktowego utworu metalowego wg przyjętych standardów. Gwarancja głośnej, dobrej muzyki!
Dodatkowo podczas każdego warsztatu rozlosujemy wzmacniacz Blackstar ID Core 20!

Zespół:

Alex Scholpp (gitara – ESP, Blackstar, Zoom, SIT)
Gitarzysta Tarji Turunen (byłej wokalistki zespołu Nightwish), dodatkowo koncertując ze swoimi zespołami The Help (Doug Wimbish na basie i Flo Dauner na perkusji) i Tieflader. Zanim Alex zaczął grać z Tarją, jego wcześniejszy zespół Farmer Boys zajmował przednie miejsca na listach przebojów i występował na całym świecie. Każdy, kto był świadkiem jego naładowanej energetycznie gry na ostatnich targach Musikmesse wie, że Alex potrafi bez reszty porwać swoją publiczność.

Doris Yeh (gitara basowa – ESP, Tech-21, Zoom)
Jej zespół Chthonic niepodważalnie należy do elity azjatyckiej sceny metalowej. W Europie grupa zdobyła uznanie podczas koncertów na różnych festiwalach (m.in. Wacken i Bloodstock).

Niki Skistimas (perkusja)
Niki jest współzałożycielką amerykańskiego zespołu metalowego Krashkarma i bez wątpienia należy do najlepszych perkusistek w Los Angeles. Podobnie jak Doris zachwyca ona czarem osobistym i nadzwyczajną charyzmą, połączoną z dużą dozą rock'n rolla i seksapilu.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy:
Salon muzyczny.pl: https://www.facebook.com/MuzycznyPL
Pracownia lutnicza P. Kamecki: https://www.facebook.com/KameckiGuitars

Zapraszamy na stronę wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1606005506346087/

Awatar użytkownika
muzycznyPL
Sklep Muzyczny
Posty: 3
Rejestracja: 08-06-2015 11:40

18-06-2015 12:25

Zapraszamy do lektury krótkiej relacji z warsztatów gitarowych School of Metal we Wrocławiu:
http://swiat-gitary.pl/383_School-of-Me ... lawiu.html

Wróć do „Warsztaty gitarowe / Szkoły gitarowe”