Awatar użytkownika
BronieV
Posty: 59
Rejestracja: 29-07-2010 14:53

22-07-2014 00:07

Dylemat..
Z jednej strony mam aktualnie heada marshalla jcm 2000 tsl 100 z kolumną i w okolicach rockowych spełnia swoje wymagania bardzo dobrze. Gram w zespołach różnych gatunkowo i potrzebuje jednak szerszych możliwości brzmieniowych tak więc na myśl przyszedł rack (na przykład eleven chociaż myślałem o customowym). Nagrywam też dużo w domu, a nagrywanie z tego marshalla w zwykłym pomieszczeniu też mija się z celem trochę więc kolejny punkt dla racka. Jednak nie wiem czy ten sprzęt na pewno da rade i koncertowo i "studyjnie", a przy tych kwotach jednak wole poznać trochę opinii. Ma ktoś Eleven Racka lub coś innego do polecenia? Lub jakiś argument dla marshalla? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

gharalion
Posty: 468
Rejestracja: 14-06-2012 15:08

26-07-2014 09:26

Jeżeli potrzebujesz kilka banków brzmień, to bierz Elvena - sam stricte nie grałem na nim, ale byłem na koncercie typa, która praktycznie w parę ruchów nogą zmieniał całkowicie swoje brzmienie. No i z nagrywaniem nie będziesz miał problemu, bo się podepniesz pod komputer/mikser i już masz. Ja aktualnie też się przenoszę na rack'a, ale wolę klasykę - już idzie do mnie lampowy preamp i będę się nagrywać mikrofonem. Wszystko zależy od Twoich preferencji. ;) Co prawda Elven'a gdziekolwiek podłączysz, to zabrzmi super - nie musisz mieć nawet swojego końca mocy i kolumny - mozesz podpiąć się pod przody i też będziesz brzmiał ;)

Awatar użytkownika
skladmuzyczny
Sklep Muzyczny
Posty: 97
Rejestracja: 29-05-2010 14:39

14-10-2014 09:50

hej,

jest co takiego jak multiamp DVmark (oczywiscie jest tez kemper i Fractal)
http://skladmuzyczny.pl/head-gitarowy-d ... tiamp.html

pozdrawiam!
rafal
Fender Premium Dealer, Gretsch Dealer, Jackson Dealer i inne graty
tel. 12 346-18-42, 791-946-493 gg: 13292024

skladmuzyczny.pl
krakowskascenamuzyczna.pl
takbrzmimiasto.pl

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo powyżej 1500zł”