Voltman
Posty: 1
Rejestracja: 10-10-2014 20:43

10-10-2014 20:48

Jestem aktywnym gitarzystą z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym, a nauczaniem zajmuję się od ośmiu lat.
Prowadzę indywidualne zajęcia z nauki gry na gitarze akustycznej, elektrycznej i klasycznej.

Uczę efektywnie, a plan nauki dobieram indywidualnie - po konsultacji z uczniem wybieram program proporcjonalnie do umiejętności i preferencji muzycznych (rock, blues, pop, metal, funk). W zależności od obranego kierunku nauczysz się gry akordowej, przeróżnych technik gitarowych, solówek, poznasz trochę teorii, nauczysz się czytać nuty i tabulaturę, poznasz zasady gry w zespole.
Dostaniesz wszelkie potrzebne materiały dydaktyczne, a wybrany ulubiony utwór lub piosenkę będziesz grać już wkrótce i to nie gorzej od oryginału. I co bardzo ważne - zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze !

Lekcje odbywają się przeważnie u mnie, ale mogę również dojeżdżać na lekcje do ucznia.
Oferuję również pomoc przy zakupie odpowiedniego instrumentu, wymianie strun i regulacji gitary.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące lekcji.

RZESZÓW

KONTAKT:
tel. 536907333
guitar.school@onet.pl
30 zł/60 min.

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”