Noxitres
Posty: 2
Rejestracja: 17-08-2014 11:43

17-08-2014 11:50

Chciałbym kupić gitarę dla mojej 6 letniej siostry. Jaką gitarę polecacie na start dla takiego dziecka? Klasyk, czy akustyk? Jaka wielkość? Nowa, używana? Mogę przeznaczyć na nią około 300 zł, chyba, że te 2 stówki zrobią mocną różnicę:P

Agnieszka1
Posty: 22
Rejestracja: 26-08-2014 12:00

26-08-2014 13:00

Polecam http://muzyczny.p l/115482_Hohner-HC06-gitara-klasyczna.html
Hohner HC-06 gitara klasyczna
Dołożysz kilka zloty i będziesz miał super gitarkę .
Ale najlepiej bys musial isc do sklepu muzycznego z siostra i by doradzili rozmiar gitary i gitarę .
Model HC-06 stał się jednym z najbardziej popularnych instrumentów w tym przedziale cenowym. Na tę popularność wpłynęły głównie staranne wykonanie, dobre brzmienie i bardzo atrakcyjna cena jak na tej klasy sprzęt. Gitara jest ceniona i często polecana przez nauczycieli ze względu na dobre parametry i wygodę gry, oraz fakt że gitara stroi w każdej pozycji na gryfie i świetnie trzyma struj na kluczach. Uwagę przyciąga także bardzo atrakcyjny, klasyczny wygląd. Wszytko to sprawia, że już po pierwszym kontakcie z instrumentem mamy wrażenie obcowania z gitarą z wyższej półki cenowej. Polecamy wszystkim uczącym się oraz tym, którzy już rozwijają swoje umiejętności gry na gitarze klasycznej. Ale dla twojej siostry to pewnie rozmiar 1/2 lub 1/4 . Tez sobie poszukaj modeli Admira gitary klasycznej mam te 2 gitarki i bardzo polecam jezeli cos to pisz na priv .

Wróć do „Jaka gitara akustyczna / klasyczna do 500 zł”