Eggzor
Posty: 41
Rejestracja: 20-09-2011 18:44

10-06-2014 12:11

Hej! Jestem młodym muzykiem, grającym z pasji i tą też chciałbym zarażać innych! Oferuję naukę gry na gitarze w świetnej atmosferze. Chętnie pomogę w początkach nauki, jak i nauczę trudniejszych zagadnień związanych z tym instrumentem. Budowa akordów, improwizacja, skale. Zawsze staram się dobrać indywidualny tok dla każdej z osób w zależności od tego, jakie ktoś ma ambicję. Jeśli chcesz grać akordy przy ognisku - nie ma problemu! Jeśli chcesz już wkrótce założyć swój zespół i przygotować się do grania koncertów - też się dogadamy : ) Gram już sporo czasu, a gra w kilku różnych zespołach odpowiednio przygotowała mnie do prowadzenia tego typu lekcji. Cena? 30 zł za jedno spotkanie - nie chcę ustalać stawki godzinowej, bo to bez sensu. Zawsze staram się przekazać jak najwięcej i często zdarza się, że po prostu nie patrzymy na czas i razem czerpiemy przyjemność z grania. I tak już się tu rozpisałem jak poeta, a przecież mam Ci przekazać "wiedzę gitarową", dlatego zachęcam do kontaktu : ) Pozdrawiam, Filip.
Zostawiam swój numer telefonu - 662 192 779.

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”