pawellisiecki
Posty: 1
Rejestracja: 02-05-2014 23:08

02-05-2014 23:11

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje gry na gitarze. Pomogę Tobie doskonalić warsztat niezależnie od posiadanego poziomu, wieku i wykształcenia lub zacząć przygodę z instrumentem od samego początku.

Na zajęciach będziemy doskonalić:
- techniki gry na gitarze: staccato, legato, sweep, fingerstyle, apoyando
- wiedzę o harmonii: popularne progresje, budowa akordów, klasyczne systemy harmoniczne
- repertuar: standardy muzyki popularnej, jazzowej, rockowej
- improwizację: dobór skal, frazowanie, dynamika, improwizacja akordowa
- umiejętność tworzenia utworów od podstaw
- zapis nutowy: czytanie, pisanie, granie a vista
- wiedza o sprzęcie: regulacja, konserwacja, budowa
- brzmienie: dobór instrumentu, wzmacniacza; rodzaj plectry, strun, ustawienie ręki
- panowanie nad stresem podczas publicznych występów

Posiadam materiały edukacyjne(nuty, podkłady) oraz sprzęt umożliwiający nagrywanie się podczas lekcji i natychmiastową analizę.
Przygotuję Cię na koncert, egzamin wstępny na uczelnie muzyczne, próbę z zespołem lub współpracę z innymi artystami.
Jestem aktywnym muzykiem, głównie udzielającym się na wrocławskiej scenie, absolwentem wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Nysie oraz nauczycielem w Społecznym Ognisku Muzycznym w Kłodzku. Prowadzę własne trio, na co dzień współpracuję z mnogością muzyków. Uczestniczyłem w wielu warsztatach(m.in. International Jazz Platform 2013, II Ogólnopolskie Warsztaty Gitarowe: Oborniki 2009) oraz festiwalach(m.in. Azoty Tarnów International Jazz Contest Festival 2012, Lubaczów Schoool and Jazz Festiwal 2012).

1h/50zł

Zajęcia odbywają się w moim mieszkaniu. Według Twoich potrzeb i możliwości układam indywidualny plan pracy, który będziemy realizować na kolejnych spotkaniach.

http://www.pawellisiecki.pl

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”