creefan
Posty: 1
Rejestracja: 29-10-2013 18:19

29-10-2013 19:19

Witam.Odkopie temat bo jestem ze Śląska i byłem w tym "nowym" muzycznym PlayRock w Bielsku.Jednym słowem: KATASTROFA !!!
Po obejrzeniu strony pomyślałem " o jaki extra zaopatrzony sklep" więc się wybrałem.Jak wszedłem to miałem wrażenie, że to jakiś przedsionek sklepu a tu moje zdziwienie bo to był właśnie sklep.:( Same chinole,3 kable i struny.) A człowiek za ladą to typowy cwaniak udający znawce! Twierdził, że wszystko mają na stronie do ściągnięcia w kilka dni. Gdy zwróciłem mu uwagę, że niektóre modele gitar które oferują jako nowe są już dawno nieprodukowane to się zmieszał i powiedział, że mają błąd na stronie.Żenada i strata czasu !
Tęsknie za czasami kiedy to w Klimczoku u chłopaków Michała i Piotrka można było przesiadywać godzinami, rozmawiać na temat sprzętu z ludźmi którzy mieli pojęcie i zawsze służyli radą.Jak dowiedziałem się po latach, że Klimczok przeniesiony na Wzgórze więc poszedłem a tu moje zdziwienie. Firma zamknięta...Dlatego w Bielu nie ma już nic godnego no może po za Elpą.

SklepyMuzyczne24PL
Doradca
Posty: 57
Rejestracja: 16-01-2013 18:05

29-10-2013 21:00

Opinie o sklepach muzycznych => http://sklepymuzyczne24.pl
Porównaj ceny w sklepach muzycznych => http://sklepymuzyczne24.pl/szukaj-instr ... 0jcm%20800

Clayman
Posty: 3
Rejestracja: 14-03-2011 18:58

19-12-2013 15:37

Zgodzę się z przedmówcą. Ten sklep nie powinien istnieć. Ostatnio byłem z ciekawości tam spytać o jakieś efekty overdrive/booster i zapytałem konkretnie o parę modeli, to usłyszałem że jestem niesprecyzowany i że nie ma aktualnie nic takiego ale jest do sprowadzenia w parę dni. Temat ewentualnej możliwości został zignorowany przez sprzedawcę (żeby jeszcze było co ograć). Usłyszałem że wszystko jest w internecie. Jeśli tak ma wyglądać porada "fachowca" to ja przyszłości dobrej nie wróżę. A co do wspomnianego asortymentu to w sprzęcie z półki low-end do wyboru, do koloru... Ten sam sprzedawca jak pracował kiedyś w Rocksferze usiłował wcisnąć mi combo Ashdowna Fallen Angela za cenę za którą można już kupić full lampę z wyższej półki. Już lepiej jest w nowym Bass Brother na 11 listopada.

Wróć do „Sklepy muzyczne”