Marek1992wp
Posty: 3
Rejestracja: 11-07-2009 23:41

30-07-2013 14:48

Witam , posiadam Pod'a GX ...po zainstalowaniu oprogramowania + sterowników i podłączeniu go pod USB nie ma dźwięku. Wykrywa go system jako Line 6 GX czyli normalnie jednak brak odezwu od urządzenia. Podłączyłem go pod stacjonarny komputer i śmiga bez problemu. Wcześniej na laptopie też działał. Po formacie już nie chce (wszystkie sterowniki zainstalowane, w laptopie dźwięk działa bezproblemowo). Zdarza się taka sytuacja że jak podłącze poda to pierwszy dźwięk się wydobywa i nagle ustaje praca. Po włączeniu PODFAMR miałem sygnał w programie i grałem. Następnie włączałem muzyke w windows media player i też grała ale tylko przez chwilę...zaraz się wyłączała (program jest odpalony , play wciśnięty ale pasek się nie przesuwa dalej i nic nie leci) w ustawieniach widoczny ale też sygnału odtwarzania brak. Posiadam PODA od 2 lat i umiem się nim posługiwać ale czegoś takiego jeszcze nie miałem. Proszę o pomoc

Marek1992wp
Posty: 3
Rejestracja: 11-07-2009 23:41

30-07-2013 15:04

Po kombinacjach stwierdzam że jak podłącze PODA i uruchomię PODFARM a następnie windows media player to muzyka gra jakieś 12s i się wyłącza, gdy odłącze i podłącze na nowo bez wyłączania podfarm to znowu gra. Jeśli odłącze i wyłącze pod farm a następnie na nowo podłącze to już niestety nie gra. Nie wiem o co w tym chodzi ..przecież to bez sensu...s

Marek1992wp
Posty: 3
Rejestracja: 11-07-2009 23:41

30-07-2013 15:24

kolejny trop ...gdy wejdę w panel sterowania i włącze okno Line 6 Audio-MIDI Devices to wtedy gra cały czas muzyka , pod działa bez problemowo ..inaczej nie.
Zauważyłem że w ASIO Settings -> ASIO Client mam wyświetlone (None) .... czy przez to mogę miećtakie problemy ? sterowniki asio instalowałem ale nie wiem dlaczego mam tutaj NONE :(

Rough
Posty: 5
Rejestracja: 30-06-2013 15:15

20-11-2013 02:16

:)
Nie zamykaj oczu patrząc w światło, niechęć jest matką niemocy.

Wróć do „Programy muzyczne”