Aithne
Posty: 7
Rejestracja: 16-11-2008 18:26

14-11-2009 19:48

Każdy, kto na czymś gra, prędzej czy później trafia do takiego sklepu. Jeśli chodzi o kupno strun/piórek/paska itd to najłatwiej znaleźć miejsce jak najbliżej siebie, ale do poważnych zakupów trzeba się odpowiednio przygotować (tak przynajmniej uważam). Temat zamieszczam po to, by każdy mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie konkretnych sklepów muzycznych(najlepiej z adresem) internetowych i normalnych. To ułatwi szukanie, być może pomoże innym itd ;-)

Internetowe:
"Sounder pl" - Na gitarkę czekałam o tydzień dłużej, niż powinnam. Sprzedawca nie wywiązał się z umowy, gdyż nie dostałam wszystkich akcesoriów z zestawu, którego szczegółowy opis otrzymałam w mejlu. Poza tym nie było większych problemów - jeśli chodzi o sam sprzęt, to jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia(nie chodzi o materiały, tylko np felerny mostek i to, że akcje strun miałam... [jak to ujęli znajomi "o ku** jak ty możesz na tym grać?"] i nie dało się tego zmienić). Mimo, że sounder produkuje sprzęt hurtowo, to nie doszukałam się poważnych wad. Dopiero po jakimś czasie miałam problem z wejściem i strojeniem.
W skali od 1-10 oceniam moją transakcję i przejścia ze sklepem na mocne 7+

Realne:
Bartpol(ulica Wesoła w Bolesławcu) - Mały wybór sprzętu, w którym nie doszukamy się oryginalnych gitar. Cort jest tu szczytem marzeń, a tandetne podróby Ibaneza kosztują po 1000 za sztukę(najwyższa cena gitary w tym sklepie to 1200 zł). Obsługa sympatyczna, ale niekompetentna(koleś próbował mi wcisnąć, że gitara z floydem o łącznej wartości 600 zł nie rozstraja się przez dwa lata i takie tam różne). Kabel lepiej samemu skręcić, niż kupować u nich... Pojedyńcze kostki droższe niż niektóre multiefekty na allegro :D
Ogółem: kosmiczne ceny, zero wyboru 1+/10

Riff(Wrocław, ulica Piłsudzkiego o ile się nie myle) - Wybór naprawdę spory, choć z elektryków można przebierać jedynie w Ibanezach i od biedy Stratopodobnych(reszty jak na lekarstwo - mi to tam obojętne w sumie :) ). Pełno piecyków, efektów, gama akustyków(mrrr). Obsługa porządna, da się z miłymi panami pokonwersować na temat gitar i uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Przy teście gitary jest cicho i spokojnie... tak powinno być wszędzie.
Ogółem: można znaleźć te same gitarki taniej we Wrocławiu, ale na testy radziłabym wpadać właśnie tu 8+/10

RagTime(Wrocław, Traugutta) - Najpierw napiszę największy minus tego sklepu - czasem zdarza się, że jednocześnie gra od 3-5 osób w tym każda na innym instrumencie i każda chce być jak najgłośniej. Sklep takich gabarytów powinien mieć pomieszczenia dźwiękoszczelne. Panowie sprzedawcy wydają się być zirytowani tym, że się ich prosi o "podanie gitary", nie ma co mówić o rozmowie... Wybór bardzo duży. Wielką zaletą są chyba najniższe ceny w mieście i to od 50 do 200 zł!
Ogółem: 6/10

Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
Nyanna
Posty: 8
Rejestracja: 30-11-2008 14:55

15-11-2009 21:02

Ja chciałabym podać swoją ocenę Bartpolu(mają drugi sklep, w Zgorzelcu). Kupowałam u nich elektryka i mimo, że w swoim zaopatrzeniu nie mieli akurat tego modelu, to kierownik zamówił ją za niewielką zaliczką ode mnie. Miałam możliwość ogrania gitary, a mój kontakt ze sprzedawcą był naprawdę w porządku. Jednak fakt małej dostępności sprzętu zostaje. Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z tym sklepem, oraz z jego właścicielem wystawiłabym coś około 4+/10
Obrazek
Epiphone ET 290N 1975r.
Music always starts with the silence

Moje granie na gitarze

Awatar użytkownika
BulletProofCupid
Posty: 577
Rejestracja: 17-08-2009 03:34

19-11-2009 01:22

http://www.ragtime.com.pl
Miła obsługa i niesamowicie szybka dostawa. Kupiłem u nich moją gitarę, doszła dokładnie dzień po zamówieniu bez żadnych opóźnień. Co prawda gitara ma wadę fabryczną którą jest fakt trudno zauważyć. Od taka pierdółka. Ale mimo to sklep godny polecenia.
Ocena obniżona tylko przez tą wadę fabryczną(mogli to sprawdzić): 8/10

Kolejny dobry to sklep http://www.rnr.pl/ . Byłem w nim w gdańsku, koleś od gitar był niesamowicie przyjazny i skory do pomocy. Sprzęt też niczego sobie. Osobna ściana dla Gibsonów, a po bokach Cort'y,Ibanezy,Schectery i takie tam. 8/10 Bo po pewnym czasie gdy ogrywałem wiosło po prostu mnie olali. A ja miałem jeszcze sporo pytań.

Również tutaj w lublinie mamy super sklep muzyczny Alt. Nie mam pojęcia czy mają stronę internetową ale mają naprawdę spore wyposażenie(Gibsony,Deany,Ibanezy,B.C. Rich,Epi,Vintage,długo by wymieniać, pieców od groma) i świetną obsługę (nie wszędzie można znaleźć sygnaturę Steve Vai'a ; ) ). Sklep nie tylko dla gitarzystów, dla perkusistów,pianistów,klarnecistów,waltornistów. Taki super uniwersalny. Obsługa zaznaczam, że taką bym chciał wszędzie spotkać
Pewne 10/10


Co do lubelskiego riffu na krakowskim to trochę kiszka. Dajmy na to przyszedłem w poszukiwaniach efektu distortion. Koleś mi podpiął jakiegoś Music Mana, spytałem się czy mają kostki bo swojej zapomniałem. Facet powiedział że nie ma przy sobie, że najpierw musiałbym ową kupić, po czym poszedł. No to radziłem sobie palcami, niestety koleś nie wrócił.. w końcu coś mnie wzięło i poszedłem na górę(sklep ma dwa poziomy) zapytać się o co chodzi z tą kostką, nie znajdzie się jakaś używana? Ten zmieszany powiedział że zaraz poszuka ale prawdopodobnie najpierw muszę kupić kostkę (wtf..?). Machnąłem ręką(nie dosłownie) i wróciłem do efektu. Po kilku minutach przyszedł z jakimś pickiem dunlopa w ręce i powiedział wesoły że jednak coś się znalazło........ krótko mówiąc totalnie mnie olali, ale mają dobry efekt na stanie więc jeszcze zawitam do tego sklepu. Dopiero jak sobie podkręciłem wzmaka i zacząłem grać utwory Pantery i Slipknot to zaczęłi się mną interesować ; ). W dzisiejszych czasach młodzież zaczyna być dyskryminowana ;x.
Po paru tygodniach udałem się znowu do Riffu, w oczekiwaniu na dostawę Bossa MT-2. No i bossa znalazłem i nową obsługę. Facet rozmowny,widać że chce pomóc. Więcej go w tym sklepie nie widziałem o_o
Niepewne 6/10 Mało gitar,dużo efektów i piecyków, obsługa jak to w riffie...
Ostatnio zmieniony 24-06-2010 16:00 przez BulletProofCupid, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wi.Ld6
Posty: 7
Rejestracja: 02-06-2009 11:22

19-11-2009 09:31

Feedback (Holandia,Noord Rotterdam)
Najwiekszy Sklep Muzyczny w jakim byłem - całe wielkie piętro jest poświęcone wyłącznie gitarom elektrycznym - a w nim niemal wszystko co poteżne - Dean'y, Jackson'y, B.C.Rich'e, Gibsony, Ibanezy, ESP, LTD, Fendery itp itd. JEsli Chodzi o obsługe w sklepie to jak na cywilizowany kraj - i tutaj musiala byc cywilizacja i kultura - na pytanie moje "czy moge pograć sobie na jakiejs gitarze" sprzedawca odpowaida "widzisz jeden z tych pokoi - idz i narob hałasu na czym tylko ci się zazyczy" i szczerze powiedziawszy prosza tylko o rozwage i nie niszczeniesprzetu - ale to normalne - ani razu w sklepie zaden z pracownikow sie na mnie krzywo nie gapil jak nosilem do kabin po dwie gitary czy prosilem o efekty - w sklepie siedzialem bardzo dlugo ok 4 godziny - ani razu nikt mnie nie gonił że za długo. Do tego w kabiny nie były wstawione jakieś małę tranzystorowe pierdziołki tylko zazwyczaj głowy, comba lampowe klasy A (w jedym Pokoju Była nawet głowa Mesy Boogie TR). Generalnie rzecz biorąc jak ktos kiedys pojedzie do holandi i bedzie chcial odwiedzic sklep - to ten jet najlepszy jaki tylko moze byc (swoja droga znalazlem oficjalny sklep Stagg'a na przedmieściach Rotterdamu w nim rowniez moglem grac ile chcialem i naczym chcialem a sam sprzedawca poleci mi mi wlasnie feedback'a).Ogolem w samym sklepie czulem sie niesamowicie - naprawde wspaniala amosfera - zyczliwosc sprzedawcow, ogromne zasoby sprzetu to naprawde potezny atut tego sklepu. Ceny jak na miare europejska napewno niższe po przeliczeniu niż w polsce - ale wbrew pozora - nie mozna pracujac tam w holandii przeliczac ile wyda sie na instrument - bo dla przykladu w NL za pol wyplaty kupisz sprzet ktory w polsce pracujac za tzw minimum 1000zl - kupisz po ok pol roku jeszcze ostro odkladajac. Generalnie rzecz biorac najlepszy sklep w jakim bylem - masa dodatkow czyni ten sklep niesamowitym - a jak nie ma miejsc w kabinie mozna sobie posiedziec na kilku stanowiskach z PocketPod'ami LINE6. Szczerze polecam i oceniam 10+/10

RagTime (Opole)
Jesli chodzi o ten sklep rowniez jestem pod duzym wrazeniem - obsluga raczej aktywna stroja ,czyszcza gitary - widac ze to nie zwykli przecietni chloptasie ktorym zalezy wylacznie na kasie. Pelna Profesja a takze chec pomocy. Wszystko co chcialem to ogralem - kabiny takze sa - w niej niezle piece Hughes & Kettner na ktorych da sie sprawdzic mozliwosci gitary. Ogolem SKlep dobrze wyposazony raczej bez rewelacji ale napewno kazdy znajdziem w nim cos dla siebie. Sprzedawcy nie wciskaja kitow - sa raczej szczerzy. Polecam - jedyne co drazni to wlasnie troche za malo gitar - ceny sa raczej dobre jak na polski rynek - NP Jackson Dinky DK2 Black nie kosztowa prawie 3000 tylko 2300 a to robi rozniece ;) ocena: 8+/10

Malko (Częstochowa)
Po pierwszym wejsciu do sklepu ma się niezle wrazenie - cala masa gitar na scianach sprzety raczej powazne - Deany, B.C.Riche, Jackson'y, Epiphony czy Gibsony cala masa ibanezow - al odechciewa sie tam byc jak chce sie cos pograc - normalnie jak by to bylo w sklepie zakazane - po 5 minutach grania sprzedawca podchodzi pyta czy sie podoba - nie wazne co powiesz to tak nie nachalnie a cwanym sprytnym ruchem wezmie od ciebie gitare i koniec ,no chyba ze przyjdziesz i bedziesz mowil ze chce kupic - to inna gadka. Genralnie tak jest na gitarowej czesci , na reszcie to niewiem nie bylem - ale generalnie to jest jeden z tych sklepow w ktorym lepiej rozwiazywać krzyzowki niz robic cos ze sprzetem - z kazdej gitary sciagniesz tyle kurzu ze alergii na niego mozna dostac. W dodatku ceny pozostawiaja wiele do zyczenia - sa promocje i to w skali najtansza na cala polske a to tylko pare modeli tak ma. Generalnie rzecz biorac omijac jak chcie sie czegos o gitarach dowiedziec po przez ogranie. Swojego czasu pamietaj jako koles probowal mi wmowic ze samick to jest fira ktora wykupil epipehone - jak mu powiedzialem ze epi jest przeciez od gibsona to on zmienil ze sie pomyl "od corta " jak powiedzialem ze cort od ibaneza jednak bardziej - to on mi zaczol pokazywac Parkery za ok 7500 zli przeszedl bardziej do konkretow. Obecny sklep oceniam na 2-/10
Nie Ma Gorszych Czy Lepszych Gitarzystów - są tylko rózne gusta i ilość czas poswięconego pasji

B.C.Rich Warlock IT SE+Vox Valvetronix AD15VT-XL

Awatar użytkownika
BulletProofCupid
Posty: 577
Rejestracja: 17-08-2009 03:34

19-11-2009 09:41

e-music (Lublin) www.e-music.com.pl
Sprzętu sporo, przeważnie epi, ibanezy i corty, pieców też mają spory zasób ale kłócił bym się o obsługę. Niby fajnie, ale obsługa obojętna, z żalem pozwalają coś ograć ale jeżeli już do tego dojdzie to masz spokój przez dłuższy czas.(Chyba że będziesz tam siedział z dwie godziny to może się przyczepią, nie mam przetestowane ;) ). Ba raz zajrzałem tylko po kostkę, po kolei sobie wybieram podchodzę do kasy płacę a klientka wyjeżdża mi z tekstem czy przypadkiem którejś do kieszeni nie schowałem...
5/10

Awatar użytkownika
lesniak
Posty: 2
Rejestracja: 04-11-2009 20:25

19-11-2009 18:24

Guitar Center:
http://www.guitarcenter.pl

Obsługa bardzo miła oraz błyskawiczny kontakt. Ceny niskie z tego co szukałem na internecie aczkolwiek troszkę mały wybór. Przesyłka doszła dzień po wysłaniu. Sprzęt bez wad. Niestety na sklep wrzucają towary z dopiskiem "W drodze", a po zadzwonieniu mówią że może być za miesiąc bo nie wiedzą kiedy będzie więc musiałem zmieniać zamówienie co opóźniło wysyłkę. Dorzucili prezent koszulkę tylko nie trafili z rozmiarem :P

Ocena: 8/10
Obrazek
Hohner HC 06

"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

Awatar użytkownika
Wielokropek
Posty: 89
Rejestracja: 31-12-2008 21:29

21-11-2009 15:15

Guitar Project
http://guitarproject.pl/

Bardzo fajny sklep, raczej z akcesoriami i częściami. Można w nim kupić od tanich przetwornków (coś się popsuje, masz świetną alternatywę!) i kluczy, przez siodełka po mostki, płytki i plastiki. Szybka wysyłka (zamówiłem w poniedziałek wieczorem, we wtorek wysłali, w środę była przesyłka - kurier). Nie było żadnego problemu z podmienieniem produktu (przypadkowo zaznaczyłem inną pozycję przetwornika). Szczerze polecam! W skali szkolnej oceniam na 5+!
Ostatnie 7 dni:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kurt
Posty: 32
Rejestracja: 01-05-2008 11:58

23-11-2009 21:45

Demo (Piła, Budowlanych 11) - spory wybór gitar i piecy, jak i innych instrumentów. Obsługa miła, ale zdawało mi się, że gość nie zna się za bardzo na gitarach... cóż, nie musi ;-) Ogólnie bardzo pozytywnie, 8/10

Sklep muzyczny (Chodzież, Harcerska) - kupa ; p

Awatar użytkownika
rolandzik
Posty: 1
Rejestracja: 02-01-2009 19:56

31-12-2009 00:16

[Internetowy] BigBeat.pl - http://bigbeat.pl/

Generalnie Jakość ta sama co guitarcenter, ceny w zasadzie na tym samym poziomie. :) Zamawiałem u nich Mojego Vox'a VT15, słuchawki AKG K99 i wiele innych zabawek. Szybki kontakt, mili ludzie. Pan Krzysztof (Właściciel) jest super człowiekiem, i nie trudno u niego jakiś rabat uzyskać. Siedziba sklepu znajduje się w Łomży, sklep naprawdę spory. Nie dawno udało mi się nawet nawiązać współpracę jako grafik :) Więc nowa wersja serwisu już niebawem powinna się pojawić. Ja oceniam sklep 10/10, kontakt bardzo dobry, brak większych problemów :)

//EDIT:

JeremiaszKonin pisze:
rolandzik pisze: Siedziba sklepu znajduje się w Łomży


Co byś się nie zdziwił: w Konarzycach. Około 6km od Łomży ;P

rolandzik pisze:sklep naprawdę spory


Co byście się nie zdziwili odwiedzając go.... Ten sklep, to dom.. :D Niczym nie odróżniający się od innych. Nawet w spożywczaku w Konarzycach nie wiedzieli, że jest tam sklep.

Kilka faktów, niemniej jednak z resztą całkowicie się zgadzam Rolandzik :)

Awatar użytkownika
Heniu
Posty: 32
Rejestracja: 30-01-2010 18:57

21-02-2010 12:04

A czy ktoś miał styczność z Thomann'em?
http://www.thomann.de
Bo zanoszę się na kupno wzmacniacza z tego sklepu, ponieważ mają w nim chyba najniższe ceny(?).
Czy ktoś zamawiał coś z tego sklepu? Jak wyglądała transakcja? Czy mają polskich konsultantów, czy tylko niemieckich i jak wygląda wysyłka? Dużo kosztuje dostarczenie i czy wszystko ze sprzętem jest ok?
Ogólnie warto kupić w tym sklepie wzmacniacz??
:-)

//Opinia:
dr_lecter pisze:
itaj w największym sklepie muzycznym w Europie. U nas znajdziesz wszystko odnośnie instrumentów muzycznych, wyposażenia studia, techniki oświetlenia i nagłośnienia - najwięksi producenci, alternatywne produkty w atrakcyjnych cenach oraz wiele innych rozwiązań dla muzyków.

Zakupy w sklepie Thomann to gwarancja najniższej ceny, satysfakcji i wzorowego serwisu.

Koszty wysyłki do Polski wynoszą 20 EUR - dostawa gratis za zamówienia od 199 EUR. Minimalna wartość zamówienia wynosi 25 EUR. Na wszystkie artykuły udzielana jest 30-sto dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oraz 3 letnia gwarancja. Ceny zawierają 22% podatku VAT.



tekst wklejony ze strony ktora podales, jest tu zawarta odpowiedz na wiekszosc Twoich pytan
Obrazek Obrazek Obrazek
Vintage V100 MRTSB Icon, Fender CD 60 SB, Marshall Haze 40

Awatar użytkownika
BulletProofCupid
Posty: 577
Rejestracja: 17-08-2009 03:34

21-02-2010 12:24

TheDarkAngel pisze:Gdańsk : Presto, RnR i Gama ;)

pgmuzyk pisze:
TheDarkAngel pisze:Gdańsk : Presto, RnR i Gama ;)
O tak! Tak zdecudowanie i rzeczowo ua
rgumentowana opinia w zupełności mnie przekonuje! ;-)

To pozwól że te dwa to ja zargumentuję i spróbuję przekonać ;-)
Byłem w tych sklepach w zeszłym roku w wakacje i faktycznie zapomniałem opisać
Gdańsk:
Presto
Asortyment gitarowy spory, cały pokój obwieszony gitarami typu ibanez,Bill Lawrence,Squier, chyba jeszcze jakieś Corty i LTD(sorry za chybanie ale jak nie spojrzeć było to rok temu ;-) ). Z pieców przyuważyłem kilka Randall'i,Orange,Roland'ów i jednego Frontmana 212. Obsługa jak najbardziej na plus. Zawitałem tam w poszukiwaniu kostki, koleś jak należy podszedł ze mną do stoiska z efektami zaprezentował kilka pozycji po czym udaliśmy się ogrywać, początkowo Bossy (DS-1,MT-2,ML-2,SD-1) potem Digitech i na końcu Behringer ale go w sumie już tylko z ciekawości bo sypał siarą jak jasna ciasna...Koleś cały czas był mną zainteresowany i w razie pytań odpowiadał na nie prosto i profesjonalnie jak i bardzo miło mi się z nim rozmawiało.
W tym sklepie pierwszy raz miałem styczność z Bill Lawrence Swampkaster T i S, obie te gitary powaliły mnie swoim brzmieniem jak i trzeba przyznać że w polsce złapać owe jest nie łatwo.
Bez żadnych zastrzeżeń, wyszedłem z uśmiechniętą buźką
10/10

R'n'R
Po pierwsze pozycja, w pobliżu galerie handlowe, MC'Donalds( :-D ) i Riff. W samym sklepie asortyment jest ogromny, osobna ściana dla gibsonów, Cort'ów, Schecterów i bodajże ibanezów(nie za bardzo pamiętam czy po lewej od gibsonów były ibanezy czy jakieś inne wiosła ale mniejsza z tym) Akustyków tak samo wiele, zarówno powieszone na ścianie jak wyeksponowane na półkach. Specjalna gablota w której siedzi dwugryfowy Gibson (Jimmy Page anyone?), efekty Vox, Behringer, Digitech, Boss. Wzmacniacze - generalnie przypominam sobie tylko marszałki ale taka moja pamięć, co do sprzętu to pamiętam urywkowo. Nie tylko gitary, również Fortepiany,Skrzypce,Mandoliny itp. instrumenty. Generalnie sklep spory, obsługa tak samo miła. (W tym sklepie zakochałem się od pierwszego wejrzenia w Vox Bulldog Distortion) koleś na luzie, miło się z nim rozmawia, widać że wie co mówi i zna się na rzeczy. Jedyna "wada" to pokój do ogrywania, gdzie stoi kilka małych piecyków ustawionych w piramidkę i Marshall MG102FX w dodatku uszkodzony(może do tej pory go wymienili, mam nadzieję), po każdym przełączeniu kanału piszczał niemiłosiernie, powodem nie była gitara bo zarówno jak na Corcie EVL jak ina Schecterze Devil piec zachowywał się tak samo. Generalnie pokoik urządzony moim zdaniem lekko na odwal ale też wyszedłem z uśmiechniętą buźką więc..
9+/10

Awatar użytkownika
PenTaTonik
Posty: 51
Rejestracja: 03-11-2009 17:38

05-03-2010 21:40

R'nR' (Częstochowa):

Najlepszy sklep muzyczny w jakim byłem. Spokojnie można ograć sprzęt w specjalnym pomieszczeniu. Szeroki wybór najlepszych marek gitar (Gibson, Epiphone), miła obsługa. :)

Malco I Riff (Częstochowa):

Bardzo serdecznie nie polecam. Zostałem zaskoczony tym, że obsługa nie tyle co nie wyraża zainteresowania klientem, ale wręcz przeciwnie, uważa Cię za głupka wchodzącego do sklepu nie wiedząc po co. Marki sprzętu również nie dodawają ochoty do gry..

//Opinia:

BulletProofCupid pisze:+1
Pamiętam, że był tam tylko jeden Ibanez GSA, jakaś podróba Explorer'a i od groma cortów. W sumie przyszliśmy z kolegą z nudów bo byliśmy na wycieczce a jakoś ten wolny czas trzeba było zagospodarować. Nie wiedziałem co wziąść bo sprzęt był klasy...no na pewno nie wysokich lotów, dodatkowo zaniedbany, na gitarach siedział ogrom kurzu.
pgmuzyk pisze:Nie będę zbytnio bronił tego sklepu, bo faktycznie obsługa jest tam średnia.
Ale co do ilości gitar to albo coś CI się pomyliło (nie ten sklep?), ale piszesz nieprawdę, bo w Malko cała długa i wysoka ściana obwieszona gitarami, w różnym przedziale cenowym, od kilkuset złotych do powiedzmy 3000zł jest tam w miarę przyzwoity wybór. A i kilka droższych gitar też było, głównie Fenderów, oraz ze dwa egzemplarze kolekcjonerskie po kilkadziesiąt tys zł.
BulletProofCupid pisze:tylko mi chodziło o riff niedaleko KFC. Ściana z gitarami była mniejsza niż mój pokój(a wielki nie jest) i żadnego fendera tam na pewno nie widziałem więc nie mówimy o tych samych sklepach. W Malco nie byłem
pgmuzyk pisze:No to ok.;)
W Malco może nie traktują każdego jak idiotę, ale też napewno nie nadskakują zbytnio...

lukas1166
Posty: 0
Rejestracja: 13-03-2010 20:33

13-03-2010 21:05

Riff (Lublin) - W/g mnie najlepszy sklep, co pewnie u niektórych wzbudzi dużo emocji bo widziałem już dużo negatywów o tym sklepie. ja jednak kupiłem w tym sklepie wszystko co mi było potrzebne na początek i muszę powiedzieć że obsługa jest naprawdę profesjonalna i miła. Można spokojnie wypróbować gitarki jak i inne instrumenty. bogate wyposażenie sklepu, no i z cenami... sam nie wiem jak jest ale wielkiej drożyzny nie ma moim zdaniem, czyli tak normalnie.

Mogę spokojnie polecić ten sklep profesjonalistom, choć oni pewnie zaczęliby się mnie czepiać, jak i początkującym, dla których każda wskazówka jest cenna.

Pozdrawiam!
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Blazkowicz
Posty: 58
Rejestracja: 12-04-2008 00:51

17-03-2010 21:11

dobra a obczajcie ten sklep a zwlaszcza ceny .........
http://www.ambitmusic.pl
mial ktos z nim stycznosc???

nie wiem jak wam, ale mi szczena doslownie JEB** o podloge gdy zobaczylem oferty typu :
http://www.ambitmusic.pl/index.php?a=full&lp=1109
przeciez cena tego procka oscyluje w okolicy 2000 !?!?!?!?!?!
jak patrze na te ceny to dostaje orgazmu!
//Opinia:
pgmuzyk pisze:poprostu mylisz PODa XT z PODem X3 :!:
Edit:
Nie no, sorry, teraz to ja się zdziwiłem, bo sprawdziłem w paru sklepach i faktycznie XT kosztuje ok 1979zł, to nawet drożej niż nowszy X3 (1959zł).
Co to się porobiło? wie ktos?
88 Korean Kramer Striker Custom FR 424
Yamaha EG 112
ESP LTD F-104
Mesa Boogie 50/50
Ada-MP-2
TC Electronics G-Major
Line 6 POD X3 Live
2x12 G12T-75
2x12 G12M Greenback
Kilka kabli i kostek

Awatar użytkownika
Blazkowicz
Posty: 58
Rejestracja: 12-04-2008 00:51

17-03-2010 23:58

dobra to ja w oczekiwaniu na jakies opinie o tym sklepie walne swoja recenzje

Internetowy:
Rockfan
http://sklep.rockfan.pl
Sklep pomimo dosyc amatorskiego wygladu na pierwszy rzut oka, jest W PELNI profesjonalny.
Naprawde najlepszy z jakim mialem poki co do czynienia, pelne zainteresowanie klientem, z wlascicielem sklepu mozna pogadac przez telefon albo GG jak z kumplem, doradzi podpowie, zaproponuje inne rozwiazanie etc, no super gosc.
Ceny sa naprawde dobre (znalazlem tam najtaniej w Polsce swoj basik ESP i to pozadny z klonu a nie z agathisu jak w 95% sklepow), a probujac wytargowac przesylke gratis, dostalem dodatkowo rabat na gitarke!
Okazalo sie jednak pozniej ze nie ma go na stanie, w tym wypadku Pan Bartosz dal mi naprawde EKSTRA propozycje - gitarke ESP o klase wyzsza za jakies 70% ceny !!!
Wysylka - jak dostaniecie info od pana Bartosza ze sprzet zostal wyslany, to mozecie juz isc do drzwi bo kurier wlasnie do nich dzwoni !
Jedynym malym minusem jest brak produktow Line 6 (no ale ten minus jest tylko dla ludzi chcacych kupic cos z tego asortymentu) :P
Zdecydowanie polecam ten sklep!
"Dysia ode mnie, maXik i w ogole sweet"
10/10 :P

Internetowy/Piła
E-musicshop
http://www.e-musicshop.pl
Bardzo dobry kontakt, towar 1sza klasa, wysylka szybka, ceny moze i nie sa niskie (na pierwszy rzut oka), ale przynajmniej w moim przypadku (kupowalem tam poki co jedna rzecz) nie bylo najmniejszego problemu do utargowania ceny do najnizszej ceny w innych sklepach, nie moge im nic zarzucic, aczkolwiek nie poczulem AZ TAK motta "nasz klient, nasz pan" jak w sklepie wyzej z tego wzgledu oraz na podstawie poki co mojej jedynej transakcji z tym sklepem ocenka:
9+/10

Internetowo/Łódzki
GuitarCenter
http://www.guitarcenter.pl
Wiekszosci pewnie dobrze znany, ceny niezle, obsluga w porzadku, jakosc dobra, duzy asortyment (choc polowa jest sprzetem typu "w drodze" na ktory trzeba czekac dosyc dlugo), aczkolwiek predzej czy pozniej go zalatwia.
Jedyna rzecz ktora jest dla mnie nawet sporym minusem - daja 12 miesieczna gwarancje, gdzie w innych sklepach na te produkty gwarancja jest 24 miesieczna.
7+/10

Włocławek
Power Hit
<brak stronki>
Szalu nie robi, asortyment nieduzy, ceny sredniawe, jak to lokalne wiejskie sklepy, obsluga okej, doradzi co nieco, wytlumaczy (choc zazwyczaj mowia zeby wrocic jutro, a na drugi dzien gosc wyskakuje z zaplecza z broszurka o danym sprzecie :D)
Staraja sie byc pomocni w kazdym razie, np czesto moga sciagnac dany sprzet, ale jak powiedza cene kazdy ucieka z krzykiem.
Ogolnie dla desperatow bez internetu z Włocławka i okolic ujdzie, dla kogos kto ceni jakosc, lubi okazje, duzy asortyment i niezle ceny - nie.
Ogolnie zdaje mi sie ze ten sklep funkcjonuje dzieki tanim grajkom, zoltodziobom ktorym wciskaja jakies badziewia.
A i maja wlasna zaglowke nad jeziorem Solińskim, jesli to istotne. <rofl> :d (bez kitu sam widzialem!)
3/10

Włocławek
Music Joker
<brak stronki>
A, jest jeszcze Music Joker, w skrocie jesli byles w Power Hicie i nie kupiles tego co chciales, do Music Jokera nie masz po co isc ... (no chyba ze po wpier**l, gdyz znajduje sie na jednej z najbardziej zadupiastych ulic w tym miescie).
Niby maja jakies produkty tam i niby staraja sie pomoc, dlatego za dobre checi ocenka :
2/10

Podsumowywujac, jak jestes z okolic kuj pom i chcesz kupic gitare wzmaka etc nie przyjezdzaj do Wloclawka bo zmarnujesz czas.

*A co do tego ekstra taniego sklepu to ... jest tani, ale nie az tak jak myslalem (na pytanie czemu XT Live jest taki tani dostalem odpowiedz ze to "stara cena" a aktualna to 1900 zl) :P czyli najzwyklejszy walek,
Aczkolwiek ceny maja o kilka % mniejsze niz w innych sklepach, takze tak czy siak warto sprobowac moze u nich cos kupic :P (aczkowliek dla jasnosci - nie polecam, nie mam zdania, bo nigdy nie ubijalem z nimi interesu) :)
88 Korean Kramer Striker Custom FR 424
Yamaha EG 112
ESP LTD F-104
Mesa Boogie 50/50
Ada-MP-2
TC Electronics G-Major
Line 6 POD X3 Live
2x12 G12T-75
2x12 G12M Greenback
Kilka kabli i kostek

Awatar użytkownika
Kwadratto
Posty: 1
Rejestracja: 30-03-2010 23:49

31-03-2010 00:14

W Lublinie to tylko Sklep Muzyczny nr 1 Na Księżycu (ul.Okopowa). Pełna profeska, zajebiści ludzie, załatwią Ci wszystko co tylko będą mogli i to w bardzo dobrej cenie. Szerokim łukiem omijam ALT na wolskiej(chory czas oczekiwania na sprowadzenie sprzetu) i Massive Music. Riff nawet może być. E-music na Piłsudskiego okropnie drogi i mało przyjazny muzykom.
//Opinia:
BulletProofCupid pisze:
Kwadratto pisze:Szerokim łukiem omijam ALT na wolskiej(chory czas oczekiwania na sprowadzenie sprzetu) i Massive Music. Riff nawet może być.

To koledze się chyba ALT z Riffem pomylił :lol: . Ja w sumie w alcie składałem 3 zamówienia, wszystkie doszły w nie dłuższym czasie niż 3 dni
E-music na Piłsudskiego okropnie drogi i mało przyjazny muzykom.

Tu muszę się w 100% zgodzić
A co do massive music to przecież nie sklep, a tyci komis muzyczny z dosyć nietypowym gościem za ladą ; P. Broń Boże nie dać mu powiedzieć słowa bo jak się rozkręci to żadnego sprzętu nie zdążysz obejrzeć...

Awatar użytkownika
PanKracy
Posty: 33
Rejestracja: 01-05-2007 14:25

31-03-2010 11:18

Było trochę sklepów w Gdańsku opisanych, ale nie widziałem Riffa (riffu?) więc coś napiszę.

Po drugiej ulicy r'n'roll. Warto odwiedzić oba sklepy bo różny asortyment, w riffie z elektryków dużo Ibanezów, Fenderów, kilka mniej znanych firm i można taniej trafić coś naprawę fajnego. Akustyki i klasyki chyba nawet większy wybór niż w r'n'rollu mimo iż sklep mniejszy. Generalnie polecam. Obsługa też super.
Obrazek

Awatar użytkownika
piniasty
Doradca
Posty: 597
Rejestracja: 29-01-2010 09:00

31-03-2010 13:51

Bydgoszcz - GAMA ul Fredry 1 - nie duży sklep, w asortymencie gitary tanie i nielubiane (wiecie co) ale też można znależć kilka Wash-ów, Yamah, Ibanezów z półek cenowych do ok 3 tysi. Poza tym sklep oferuje inne instrumenty oraz piece, procki itp. Obsługa miła aczkolwiek trochę jakby nieśmiała. Trzeba ich rozkręcić, zeby zaczęli coś gadać.

Ocena: 5/10

Bydgoszcz - RIFF ul Śniadeckich - dosyć duży wybór sprzętu. Ceny gitar :700zł wzwyż i raczej badziewia się tam nie znajdzie. Poza tym dużo innego sprzętu. Można na wszystkim pograc, nie ma problemu. Obsługa w zależności od tego kto jest w sklepie skaluje sie pomiędzy kolesiami grającymi i znającymi temat po "wisimito-wców". Ale to właśnie u nich kupiłem Keyboard i piecyk i dostałem jeszcze rabacik.

Ocena: 6/10

Bydgoszcz - Canto ul Śniadeckich - bardzo miła obsługa, czasem aż za nadto, bo chciałbyś pomysleć trochę a tu juz podchodzi i się pyta w czym pomóc. Ale trzeba przyznać,ze wiedzą o czym mówią i poleca co potrzebujesz. Jedyny sklep w którym pracuje dziewczyna. Duży wybór basówek mają oraz klasyków, z elektrycznych Wash-e, Ibanezy, Lag-i i wiele innych. Półka cenowa podobnie jak w riff-ie od 650 zł wzwyż. Atutem sklepu jest wytłumione pomieszczenie do ogrywania sprzętu. Nie ogrywałem tam nic jeszcze ale widziałem,ze jakieś duże paki tam stoją.
Mają także dużo akcesorów (mostki, klucze, przetworniki itp)

Ocena: 7/10

i ostatni
Bydgoszcz - GuitarPlanet ul Śniadeckich - najnowszy salon niedawno otwarty. Kupiłem tam promocyjnie mojego Deana. Przyszedłem w sumie zobaczyć coś innego ale chłopaki są morowe, znają się na rzeczy, sami grają w zespołach . Chcesz pograć? Nie ma problema która? ta? ta? - bierz co chcesz. Piecyk? Wybierz sobie jaki chcesz, a jest tego tam trochę poprzez najmniejsze i najpopularniejsze comba "domowe" do wielkich metrowej długości głów i pak. Marek nie wymienię bo nie pamiętam. Gitary mają dobre, przeważnie z wyższych półek. Można kupić wiosło na 750, ale można tez na 12 000. Pamietam,że na otwarciu jeden koleś się obslinił na widok jednego bardzo drogiego wiosła i się zapytał czy może to dotknąc chociaz, na co sprzedający zdjął gitarę , dał mu włapę i mówi : "oczywiście, masz i graj". Jezeli czegos potrzebuje to ide właśnie do nich bo raz,ze sobie pogadam i spędzę fajnie czas a dwa to,ze moge wszystko spokojnie wziąć, ograć, sprawdzić, zobaczyć itp. Jak juz pisał kolega wyżej, mają także dużo akcesorów (mostki, klucze, przetworniki itp). Dodam jeszcze,ze jak ci za drogo jest to chłopaki zjada z ceny ile mogą. Ocena byłaby wyższa pewnie ale na razie panuje tam lekki chaos, ale to pewnie ze względu,ze niedługo tam są.

Ocena: 8/10

To tyle moich spostrzeżeń.

Awatar użytkownika
sigurdish
Doradca
Posty: 36
Rejestracja: 25-10-2009 21:29

31-03-2010 22:18

Riff Kraków ul. Floriańska.
Generalnie mój ulubiony sklep. Zakupiłem u nich swoją basówkę dostałem 15% rabatu i na akcesoria 21%. Obsługa bardzo miła, fachowo doradzą, nie owijają w bawełnę, nie zachwalają sprzętu badziewnego, mimo że u nich takowy czasem wisi. Jedyną wadą było to, że jest tam troszkę mało wyboru. Mi bas musieli ściągać z Katowic.
Ocena -10/10
Skład Muzyczny. Kraków,
Kontakt bardzo miły, pełny profesjonalizm. Sklep z samymi dobrymi rzeczami, lecz jednak bardziej lubię ten Riff Krakowski. Wadą jest to, że sklep posiada w gruncie większość sprzętu profesjonalnego, który jest poza moim zasięgiem cenowym (póki co).
Ocena 9/10
Sklep Muzyczny, Kraków Podwale.
Największy sklep muzyczny w Krakowie. 4 Ściany (średnie) gitar i spory wybór piecy. Oczywiście, jest to sklep też z innymi bajerami typu klawisze, instrumenty dęte, zestawy perkusyjne itd. itd. Obsługa całkiem przyjemna, profesjonalna. Przejściówki jack są tam tanie ;D
Ocena 9/10
Mx music - galeria Krakowska.
Niezły sklep, ale akcesoria są tam zdecydowanie droższe niż w sklepach wyżej wymienionych. Jest on w galerii, więc większość kupuje tam, żeby było szybciej, a tracą na tym. Mały wybór, mały lokal. Ale obsługa miła.
Ocena +7/10
Music Underground, Kraków.
Aktualnie od stycznia sklep nie istnieje, ale był świetny.
Ocena 10/10
//Opinia:
skladmuzyczny pisze:czesc wszytskim,
ze sie tak wtrynie w temat i sprostuje ... skladmuzyczny.pl i musicundergound od ponad roku to jeden sklep. tak sie zlozylo, ze bardzo sie polubilismy i mamy wspolne cele. co do tego czy w skladziemuzycznym sa same profesjonlane rzeczy, absolutnie nie :) zreszta co ja bede sie rozpisywal, pieniedzy zawsze jest za malo ...
http://www.facebook.com/pages/Krakow-Po ... =ts&__a=12
pozdrawiam
raaf
Obrazek + Obrazek +
|EspLtdB50|Schecter Omen6|Boss Sd1 SuperOverdrive|Exar Metal Mind|MarshallMG15|
|Elypse Gaby|Holiday Inn|

Iks de.

Lukas1122
Posty: 8
Rejestracja: 05-05-2010 20:52

22-07-2010 14:35

E-Music Lublin
Ogólnie spoko tylko drogo, chciałem stojak który kosztował 20 zł, nie było. W zamian zaoferowała mi 40 zł droższy.
Drogo jest, ale może być 7/10.
Sklep muzyczny na Cyrulicza - Muzyk. Kupowałem tam gitarę, ogólnie strasznie mało sprzętu, obsługa miła, jednak mam zastrzeżenia co do wiedzy gitarowej pewnego pana. Otóż powiedział mi, że Encore E99 nie różni się brzmieniem od Vintage V100. 4/10.

Awatar użytkownika
Dizzorder
Posty: 4
Rejestracja: 09-08-2010 19:07

09-08-2010 19:45

jak ktoś ma ochote na import to gorąco polecam http://www.rockshop.de
Niesamowicie szybka obsługa, fachowa porada, świetne warunki gwarancji i zwrotów no i dobre ceny. Gadają po dojczosku i angelsku.
//Opinia:
Hirocki pisze:Dobre ceny? Kolego drogi, wszystko tam jest droższe niż u nas.
Dajmy wzmacniacz Line 6 Spider IV 15 kosztuje tam 370 zł - W Polsce 399 (GuitarCenter), a na allegro w promocji się znajdzie za 370, nie mówiąc, że za przesyłkę z Niemiec zabulimy spokojnie z 60+ zł, więc wychodzi nam o wiele drożej
Tyczy się to większości sprzętu, bo sprawdzałem parę rzeczy

Hirocki pisze:Taylor T5 w polsce teraz 9599, razem z przesyłką stamtąd wyszedł mi 8550 z groszami. Jak dla mnie ceny mają spoko, chociaż to też zależy od działu tego sklepu.
Obrazek Obrazek Obrazek

Dawid959
Posty: 13
Rejestracja: 05-12-2009 08:49

10-08-2010 17:33

A zamawialiście może coś w emuzyczny.pl?
Wczoraj zamówiłem piec u nich na allegro, ale nie wysłali mi żadnego emaila, że wyslail itp. zero kontaktu.
Nie wiem czy się mam spodziewać przesyłki w tym tygodni xD
Ibanez RG 2550Z

Awatar użytkownika
Dizzorder
Posty: 4
Rejestracja: 09-08-2010 19:07

10-08-2010 17:56

Dawid959 pisze:A zamawialiście może coś w emuzyczny.pl?
Wczoraj zamówiłem piec u nich na allegro, ale nie wysłali mi żadnego emaila, że wyslail itp. zero kontaktu.
Nie wiem czy się mam spodziewać przesyłki w tym tygodni xD

Ten sklep to jest Omni-Muz z Krakowa. OMIJAJCIE TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM. Poza jednym gościem pracownicy tego sklepu to banda aroganckich chamów, którym wydaje się że są artystami pokroju Satrianiego czy coś. Na maila nawet nie licz od nich, oni nigdy nie odpisują. Fabryka Dźwięku to jest klasa. www.fabrykadzwieku.pl
Obrazek Obrazek Obrazek

Dawid959
Posty: 13
Rejestracja: 05-12-2009 08:49

10-08-2010 18:06

Szkoda, że nie wiedzialem, że Bratpol dzisiaj wraca :-(
Ale powinni wyslać szybko przesyłkę, dobrze zapakować i co najważniejsze wysłać wzmak nie cegłe?
Ibanez RG 2550Z

Awatar użytkownika
Dizzorder
Posty: 4
Rejestracja: 09-08-2010 19:07

10-08-2010 18:21

Dawid959 pisze:Szkoda, że nie wiedzialem, że Bratpol dzisiaj wraca :-(
Ale powinni wyslać szybko przesyłkę, dobrze zapakować i co najważniejsze wysłać wzmak nie cegłe?

Nie no, cegły to Ci nie wyślą... ale nie spodziewaj się że będziesz potraktowany ekspresowo. Poczekasz parę dni. Następnym razem omijaj wałów z daleka.
Obrazek Obrazek Obrazek

Achillesq
Posty: 65
Rejestracja: 15-08-2010 21:47

11-10-2010 22:30

Ragtime 7/10 - Kupiłem gitarę i wzmancniacz. Minus taki że bardzo mało jest obsługi, na jednym z pięter koło 3 kolesi na jakieś 10 osób.. 2 oglądają perkusje, 2 klasyki, 2 gitary, i wszyscy robią co innego.. Obsluga nie nadąża. A gdy pakowali gitare i wzmiacniacz zajęło im. to około 20 min. mimo że tak się pakuje w 20 sec... Wielki wybór możliwość ogrania gitar na najlepszych wzmacniaczach w sklepie.

Awatar użytkownika
Pietrasek
Posty: 148
Rejestracja: 14-03-2010 17:58

25-10-2010 20:37

Riff Częstochowa - chciałbym przytoczyć trz sytuacje bardzo komiczne.

Wchodzę z kumplem do sklepu oglądamy, oglądamy. Patrze na sprzedawce a ten obwiesza sie lampkami choinkowymi w lato (lipiec) i mówi do drugiego TERAZ TO MOGĘ WYJŚĆ NA SCENĘ , JESTEM TAKI TRENDY I ROCKOWY!!, zaczął tańczyć przy jakimś bluesie.

Pewnego razu chciałem sobie kupić struny wiec wbijam gdzie najbliżej czyli Riff , a że struny wiszą za lada na wieszakach oglądałem przy ladzie i zastanawiałem się nad wyborem. Niestety sprzedający zasłaniał mi wiec trochę się odchyliłem ten zrobił minę (rogala) i zaczął się przemieszczać z mina idioty tak bym nie widział strun...

Weście dzień kupna gitary, ograłem wszystkie gitary i wybrałem Deana z Malko. Zapomniałem że nie mam paska więc wszedłem do Riffu, koleś zauważył kolegę trzymającego przy wejściu pudełko z Deanem, zaczął tak lekko go kopać, mówiąc COŚ TY KUPIŁ, COŚ TY KUPIŁ, LUBISZ SZATANA!?, a drugi : było przyjść do nas mamy tu lepsze gitary niż w Malko i zaczął pokazywać mi SKŁAJERY..
Amber Bat Audio
Sprzedam Krank Maximus

thebonny
Posty: 0
Rejestracja: 06-11-2010 19:35

06-11-2010 19:38

cześć. ja chciałam zapytać czy w Riffie [Krk Floriańska] są piórka do gitar ? jakie i w jakiej cenie, klasyczne czy z 'nadrukami'. bo w innych muzycznych są często z zespołami ...

Awatar użytkownika
BulletProofCupid
Posty: 577
Rejestracja: 17-08-2009 03:34

06-11-2010 20:54

thebonny pisze:cześć. ja chciałam zapytać czy w Riffie [Krk Floriańska] są piórka do gitar ? jakie i w jakiej cenie, klasyczne czy z 'nadrukami'. bo w innych muzycznych są często z zespołami ...

Wybaczcie ot ale albo czuję trolla albo zanik ilorazu inteligencji.

Awatar użytkownika
Vassilij
Posty: 84
Rejestracja: 05-06-2010 21:09

09-12-2010 20:19

Ragtime (Gliwice)
Dość duży sklep z całkiem fajnym asortymentem. Obsługa miła i wykwalifikowana. Nie ma niestety wydzielonej osobnej salki do testowania sprzętu, a przynajmniej nigdy nie doświadczyłem jej istnienia ;)
Z ogrywaniem sprzętu problemów nie robią, zawsze doradzą, można z nimi spokojnie porozmawiać. Nowy sprzęt przychodzi do nich dość często. Miła atmosfera, dojazd do sklepu (przynajmniej ode mnie) nie jest trudny. Mimo tego, że jestem tam dość często, nie uciekają. To duży plus :)
Ceny! No cóż... można dostać to samo gdzieś indziej taniej, gdzieś indziej drożej. Nie narzekam, by trochę utargować też problemu nie ma. Zdecydowanie polecam :)
5 z plusem!


Nutka (Zabrze)
Malutki, ciasny sklep (dwie osoy i jest tłok). Jest tam ponuro i ciemno, bardzo często śmierdzi fajkami. Dostaw nowego sprzętu nie widać. Nie sądzę, by ktokolwiek dbał o cokolwiek będącego na stanie. Obsługa w ogóle bardzo leniwa, wydaje się niekompetentna, na bank nie można nazwać ich rozmownymi lub miłymi. Nie można ogrywać sprzętu, dotykać zresztą też. bardzo mały wybór. I do tego wchodząc do sklepu można trzasnąć się w głowę. Z dojazdem też trudno nie jest, przynajmniej ode mnie. Staram się być jak najrzadziej. Struny za to mają dość tanie, a i tych nie ma zbyt wiele do wyboru. Kiedyś chciałem zakupić tam drumlę. Gość powiedział, że mieli, ale nie mają już, za jakiś tydzień na pewno będą, cena ok. 20 pln. Przyszedłem za tydzień, inny gość był i mówił, że nie ma, dostawa będzie pod koniec miesiąca. Przyszedłem i hasło, że nie wiadomo, kiedy będą. Sklep jak dla mnie zasługuje na ocenę 1+. Plusik za to, że istnieje i można kupić kostki/struny nie przepłacając. Zdecydowanie nie polecam :(

Rondo Music (Zabrze)
Bardzo malutki sklepik. Właściwie stoisko w zabrzańskim m1. Co do obsługi, nie ma co narzekać. Choć panowie leniwi, to znają się na rzeczy i można się od nich czasem czegoś nauczyć i czegoś ciekawego dowiedzieć. Sprzętu jak na sklep o takiej powierzchni jest całkiem sporo. Tutaj dwie osoby+sprzedawca to maksymalna liczba osób, by móc się jeszcze obrócić. Z ogrywaniem nie ma problemu. Ceny na niektórych artykułach są koszmarne. Dean Vendetta 1.0 w cenie ok. 900. Co do stanu instrumentów, jako tako o nie dbają, ale Vendetta była sponiewierana. Dużo rys, uszczerbek w podstrunnicy. Ogółem dość sympatyczny sklepik, dostaw sprzętu zbyt często jakoś nie ma. Ogółem 4 się należy. Polecam.
wesołych świąt

Wróć do „Sklepy muzyczne”