washu
Posty: 12
Rejestracja: 23-07-2012 13:59

25-07-2012 07:58

Cześć przeszperałem trochę net w poszukiwaniu efektów, natknąłem się na tą ciekawą kostkę Moje pytanie to jakie wyjście posiada ten efekt? stereo czy mono? W wersji pojedynczego Liquid Chorusa w specyfikacji znajduje się informacja że możliwe podpięcie do systemu PA a nie wiem jak w H2O Też zastanawiam się nad zastosowaniem takiego wyjścia stereo, przecież potrzebna jeszcze symulacja głośnika Czy zatem OUT stereo w tym efekcie jest już tą symulacją? Przykładowo podpinam preamp do IN a z OUT H2O mogę już nagrywać, wpiąć w monitory, PA?

Awatar użytkownika
WarwickFramus
Sklep Muzyczny
Posty: 1062
Rejestracja: 30-11-2011 09:07

25-07-2012 09:23

Jesli chodzi o VS H20 mozesz zrobic mod, dzieki dostepnemu drugiemu wyjsciu out. ( dodam ze w wiekszosci efektow VS jest to dostepne, natomiast trzeba troche przerobic efekt)
Zerknij na strone producenta: http://www.visualsound.net/PDF/V2H2O-Sample-Settings.pdf
Mam nadzieje ze to rozjasni sprawe. Sygnal spokojnie mozesz wtedy puscic np. do drugiego wzmacniacza. Jak podaje producent drugie wysjcie mozesz zmieniac pomiedzy (effcted / non-effected)
Zapraszamy na nasz facebook dystrybucyjny:
https://www.facebook.com/warwickdistributionPL

Lookasz
Doradca
Posty: 570
Rejestracja: 25-01-2011 14:42

25-07-2012 09:25

Z tego co ja się orientuje to w starszej wersji, tej która mam normalnie ustawione jest ze 1 wyjście to sygnał z efektem, a 2 to czysty sygnał bez efektu. W instrukcji w Internecie było, ze można to zmienić miniswitchem w środku obudowy ale mnie nie było to nigdy potrzebne i nie sprawdziłem tego nawet... Jak coś to mogę to sprawdzić żaden problem. Co do symulacji głośnika to nie słyszałem o takim patencie...

Edit Kolega WarwickFramus mnie uprzedził :D

washu
Posty: 12
Rejestracja: 23-07-2012 13:59

25-07-2012 10:25

Czyli tak są dwa wyjścia przyczym drugie może podawać sygnał pomijający efekt (przy użyciu wewnętrznego przełącznika) Zatem w pozycji podstawowej wyjścia OUT1 OUT2 są takie same mono? czy osobne L R stereo?
Chodzi mi o to czy mogą one służyć np. do liniowego nagrywania? Trochę inaczej zapytam: czy H2O może pracować w pętli stereo? a jeśli brak mu symulacji głośnika to czy taka symulacja może iść z gitarowego preampu? I czy to zagada poprawnie?

Lookasz
Doradca
Posty: 570
Rejestracja: 25-01-2011 14:42

25-07-2012 16:36

W podstawowym ustawieniu out1 to sygnał z efektem, a out 2 to nieprzetworzony sygnał, omijający układ. Można przełącznikiem uruchomić efekt także dla out 2. To tyle, co do nagrywania, to nie sadze, żeby można go było używać w ten sposób...

Wróć do „Efekty gitarowe”