petlica
Posty: 101
Rejestracja: 13-12-2010 21:45

23-03-2012 15:15

Witam
Byłem ostatnio w sklepie przy Dunajewskiego w Krakowie - Omni Muz. Nawet sporo osób było. Chciałem obejrzeć gitary elektryczne a tu barierka ze sznureczka przy wejściu na dział. Trzech panów sprzedających zajmujących się samouwielbieniem nawet nie zapyta, czy ktoś jest czymś zainteresowany. Ktoś tam bywa? Czy to tak zawsze? Na razie skutecznie zrażają do zakupów.

pozdr

kjppster
Posty: 141
Rejestracja: 18-03-2010 13:43

23-03-2012 18:40

Ja tam bywam czasem i wiele razy się zdarza, że tam barierka jest zamknięta, a nieraz zdarzało mi się, że stałem przy samej kasie i chciałem coś kupić i nawet gościu siedzący za kasą nie raczył mnie obsłużyć. Na sprzęcie to oni się raczej nie znają, mają tam dobry sprzęt duży wybór, ciekawe egzemplarze, ale niestety obsługa masakra. W Krakowie polecam Ci Riff na Floriańskiej, który ma też typowy markowy sprzęt. A najlepiej jak coś potrzebujesz to idź do Składu muzycznego, tam są super goście i nawet jak czegoś nie mają to Ci to załatwią, sprzęt mają ciekawy. Moim zdaniem to najlepszy sklep muzyczny w Krakowie. Do Omni Muza trzeba mieć wiedzę i cierpliwość, bo nie raz pada tam pytanie, Czy zamierzasz kupić, bo jak nie to nie są chętni podłączyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ibanezz977
Posty: 32
Rejestracja: 03-03-2010 21:57

23-03-2012 19:14

W Omni Muzie zawsze była marna obsługa, ale od jakiegoś czasu już jest lepiej. Za to Riffu w ogóle nie polecam! Totalna kicha. Chciałem kiedys ograc kaczke to mozna było tylko pod warunkiem ze ją kupie. A skąd mam wiedziec czy kupie skoro niewiem jak brzmi. Co śmieszniejsze, pewnego razu zobaczylem tam kartke z napisem "Ogrywanie tylko za zgodą sprzedawcy, maksymalnie 1,5minut." Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Ja polecam Rock'n'Rolla w Krakowie pod względem obsługi, bardzo fajni sprzedawcy i bardzo kontaktowi. Ale sklep lepszy był kiedyś na Łokietka, teraz na Topolowej jest duuuużo mniejszy. A Skład Muzyczny to fakt - też bardzo fajny sklep i obsługa :)

petlica
Posty: 101
Rejestracja: 13-12-2010 21:45

23-03-2012 19:15

Miałem właśnie taką objazdówkę po sklepach w mieście i w każdym od razu pytali w czym można pomóc i takie tam. A w tym jednym jakby nie chcieli sprzedawać tego co tam mają. I w Riffie, RnR-olu, Gamie i w Składzie żadnego problemu żeby coś podpiąć czy nawet sprowadzić jak trzeba. Tam nie wiem o co chodzi.

pozdr

Wróć do „Sklepy muzyczne”