Awatar użytkownika
rockesz
Posty: 29
Rejestracja: 27-09-2012 12:57

26-10-2012 13:10

Oto mój przypadek:
sprzedają UŻYWANE towary pod nówką i przy ewidentnej racji klienta nadal zapewniają iż towar jest nowy. Po otrzymaniu piecyka VT40+ byłem w szoku:
- zamiast 2 kartonów piecyk dotarł w jednym który wyglądał fatalnie - był mega potarty
- po rozpakowaniu kartonu folia ochronna była mega pognieciona
- w pudełku nie było ani instrukcji, ani karty gwarancyjnej, ani odpowiedniej ilości styropianowych zabezpieczeń
- po wyjęciu piecyka wszystko wskazywało na to iż był używany wcześniej: zakurzony, widoczne były ślady podłączenia gitary oraz footswitcha na tylnym panelu, pokrętła były chaotycznie ustawione - ostatnie ustawienia mojego poprzednika :D
- a co najciekawsze - nie mogłem nawet sprawdzić czy działa bo w nie włożyli kabla sieciowego :D
- zgłosiłem reklamacje natychmiast - reakcja była szybka - to chyba jedyna pozytywna strona tego sklepu - kurier odebrał używkę następnego dnia.
- i oto już wprawie od 2 tygodni nie mogę się doczekać zwrotu kosztów na konto, ciągle przypominając o sobie

Podsumowanie: sklep chciał się pozbyć zwróconego towaru, sprzedając dalej jako nówkę (w normalnych sklepach taki produkt ma oznaczenie B-Stock i sprzedawany jest taniej). Osobą odbierającą była moja żona więc myśleli że zrobią ją w bambuko.
Ostatnio zmieniony 07-08-2013 10:27 przez rockesz, łącznie zmieniany 2 razy.

platon10
Posty: 167
Rejestracja: 22-11-2010 09:40

08-11-2012 18:02

bardzo fajnie rockesz, ze chcesz sie podzielic opinia... zapomniales jeszcze wrzucic w wyszukiwarke haslo guitarcenter i puscic tego posta pod kazdym wynikiem. Szybko to zrob bo inaczej nikt sie nie dowie o tym wielkim oszustwie jakie cie spotkalo... ;)

kozyslaw
Posty: 98
Rejestracja: 16-04-2012 17:18

08-11-2012 18:10

Co złego w tym, że podzielił się z nami swoją opinią i zdarzeniem, które mu się przydarzyło?
Wahwah

kjppster
Posty: 141
Rejestracja: 18-03-2010 13:43

08-11-2012 18:17

To że istnieje odpowiedni temat ku temu;p
Obrazek

Awatar użytkownika
rockesz
Posty: 29
Rejestracja: 27-09-2012 12:57

09-11-2012 10:38

platon10 pisze:bardzo fajnie rockesz, ze chcesz sie podzielic opinia... zapomniales jeszcze wrzucic w wyszukiwarke haslo guitarcenter i puscic tego posta pod kazdym wynikiem. Szybko to zrob bo inaczej nikt sie nie dowie o tym wielkim oszustwie jakie cie spotkalo... ;)


własnie zrobiłem tak jak mówisz Platonie! :) wszędzie gdzie się dało :), google już indeksuję tytuły, więc będzie to Alarm dla innych internautów-klientów tego sklepu!

zarazem będzie to Alarm dla samego GC - niech bardziej dbają o jakość sprzedaży!

nienawidze gdy oszukują, a najabrdziej być oszukanym!

P.S.: ku twojej informacji przed kupnem piecyka w GC sprzedałem swój 2-letni piecyk który wygądał o wiele-wiele lepiej! :)

nigdy nie wiesz na kogo trafisz ...

Wróć do „Sklepy muzyczne”