Awatar użytkownika
matisyahu
Posty: 6
Rejestracja: 03-09-2012 15:50

03-09-2012 15:54

Witajcie

wraz z pierwszym postem na forum chciałbym się z Wami przywitać i jednocześnie poprosić Was o radę

właśnie sprzedałem bardzo fajny delay z Ibaneza, made in japan, cieplutki i stary,
właściwie nie wiem, bardzo mi się podobał lecz chce zmienić coś, dodać, zawsze czegoś mi w nim brakowało

dlatego prosiłbym Was o opinie, szukam i chciałbym dowiedzieć się jakie macie doświadczenia z :

- G-LAB SD1 Smooth Delay
- Electro-Harmonix - Deluxe Memory Boy
- Electro Harmonix Stereo Memory Man With Hazarai
- MXR M-169 Carbon Copy Delay
i dodatkowo : VOX DelayLab


oczywiście jestem otwarty na propozycję - tak oferty sprzedażowe, jednak co chciałbym uzyskać, to podobnie jak wcześniej - dość ciepłe odbicie, więcej funkcji i ... "to coś"

będę 'dźwięczny' za każdy post

pzdr!
Don't you see, it's not about the land or the sea
Not the country but the dwelling of his majesty


Greco Stratocaster SE-380 (1981 r.) + Fender Pro Reverb (1971 r.) + VOX DelayLab delay + Cry Baby GCB95 + Tc Electronic Nova Modulator + Vox Bulldog

Awatar użytkownika
Dektiv
Posty: 113
Rejestracja: 07-07-2010 11:30

04-09-2012 07:13

Z efektów które wymieniłeś grałem na Voxie i obu electro-harmonixach, najfajniej i najcieplej gadał stereo memory man, choć Vox delaylab brzmiał czyściej, tylko mniej ciepło. Deluxe memory boy nie podszedł mi, nic ciekawego i cieszącego ucho w porównaniu do dwóch poprzednich nim nie ukręciłem.

Awatar użytkownika
matisyahu
Posty: 6
Rejestracja: 03-09-2012 15:50

04-09-2012 08:53

dzięki wielkie

a co powiecie na Blackstar HT-DELAY Pedal
?
Don't you see, it's not about the land or the sea
Not the country but the dwelling of his majesty


Greco Stratocaster SE-380 (1981 r.) + Fender Pro Reverb (1971 r.) + VOX DelayLab delay + Cry Baby GCB95 + Tc Electronic Nova Modulator + Vox Bulldog

Awatar użytkownika
Dektiv
Posty: 113
Rejestracja: 07-07-2010 11:30

04-09-2012 09:42

Bez szału, te które wymieniłeś wcześniej znacznie lepiej. Szczerze to ciężko pomóc przy wyborze efektu modulacyjnego, każdy lubi coś innego, a i dużo też zależy od sprzętu na którym się go puści, i co przed/po nim będzie wpięte. Masz w pobliżu jakiś dobrze zaopatrzony sklep muzyczny?
Btw zerknij jeszcze na flashbacka od tc electronics, mi osobiście bardzo się podobał.

Awatar użytkownika
matisyahu
Posty: 6
Rejestracja: 03-09-2012 15:50

04-09-2012 10:11

mam całkiem ciekawy sprzęt, a dlatego tak mi ciężko wybrać delay bo najczęściej go używam

myślę, że mimo wszystko będę szukał okazji,
najbliżej mi teraz do tego Voxa

coś mi się z tym blackstarem nie zgadza, nie wiem czemu
ale jak mówisz bez szału to coś w tym może być, bo właśnie takie opinie głównie czytam - oprócz zachwytu w testach

Edit : ok, zdecydowałem się na VOX'a dam znać jak gra :) dzięki za odpowiedź!
Don't you see, it's not about the land or the sea
Not the country but the dwelling of his majesty


Greco Stratocaster SE-380 (1981 r.) + Fender Pro Reverb (1971 r.) + VOX DelayLab delay + Cry Baby GCB95 + Tc Electronic Nova Modulator + Vox Bulldog

Awatar użytkownika
WarwickFramus
Sklep Muzyczny
Posty: 1062
Rejestracja: 30-11-2011 09:07

04-09-2012 17:01

Polecam sprawdzenie dual Tap Delay od VISUAL SOUND

http://visualsound.net/visual-sound-dual-tap-delay/
Zapraszamy na nasz facebook dystrybucyjny:
https://www.facebook.com/warwickdistributionPL

Awatar użytkownika
matisyahu
Posty: 6
Rejestracja: 03-09-2012 15:50

19-02-2013 09:59

po już kilku miesiącach użytkowania stwierdzam jednoznacznie, że jest to bardzo udany delay
ma kilka ustawień, która zachwycają,
jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem to ja osobiście polecam zaryzykować, wg mnie się opłaca :)
Don't you see, it's not about the land or the sea
Not the country but the dwelling of his majesty


Greco Stratocaster SE-380 (1981 r.) + Fender Pro Reverb (1971 r.) + VOX DelayLab delay + Cry Baby GCB95 + Tc Electronic Nova Modulator + Vox Bulldog

Wróć do „Delay / Reverb”