Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

24-08-2013 14:02

http://allegro.pl/gitarownia-plpoleca-markowy-futeral-na-explorera-i3486890977.html
znalazlem takie cos. wie ktos moze czy kelly bedzie dobrze w nim lezala i czy bedzie dobrze zabezpieczona, czy moze jest cos lepszego( nawet nie musi byc nowe, byle w dobrym stanie) w podobnej lub nizszej cenie? bo kelly ma odrobine inny ksztalt niz explorer i nie wiem czy bedzie dobrze. nie pali sie, nie musze na razie kupowac nic na szybko, ale dobrze by bylo wiedziec mniej wiecej czego szukac:D
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

vinta9e
Posty: 748
Rejestracja: 12-02-2010 13:48

25-08-2013 01:00

Zajęcze, napiszże do gitarowni z zapytaniem. Pracuje tam m.in. bardzo konkretny gitarzysta, raczej nie będziesz musiał mu tłumaczyć jak wygląda Kelly. Pokrowce do rogatych z pianką acz bez styropianu będą tańsze, o ile w ogóle będą.
gg: 7450270

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

25-08-2013 14:03

no kiedy widzisz, ja juz chyba wiem jaka odpowiedz dostane "wszystko bedzie swietnie pasowalo, nie ma powodu do obaw...", tak jak kiedys kupowalem potencjometr volume i na stronie jednego sklepu zapytalem czy wystawiony potek jest logarytmiczny czy liniowy odpowiedz przyszla ze " uniwersalny i mozna go uzywac zarowno do regulacji glosnosci jak i tonow". nie kupilem. wole zapytac ludzi ktorzy nie maja zadnego interesu w sprzedawaniu tego futeralu i bardziej obiektywnie moga ocenic czy jak to zamowie to bedzie dobrze czy przez odrobine inne krzywizny korpus sie nie bedzie chcial zmiescic. moze ktos mial juz do czynienia z tym i potwierdzi ze wspolpracuje albo nie i szkoda kasy i nerwow. w zasadzie moje pierwsze pytanie z poprzedniego postu mozna sformulowac tez tak : " czy futral przeznaczony do explorera bedzie kompatybilny z kelly czy moze byc problem " na razie mam pokrowiec na explorera i kelly sie ladnie miesci, ale futeral to co innego i moze byc mniej uniwersalny, stad moje pytanie.
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

Wróć do „Pokrowce i futerały”