Achillesq
Posty: 65
Rejestracja: 15-08-2010 21:47

14-07-2012 16:11

Zamowiłem sobię używanego EMG 81, jednak kumpel miał Ibaneza rg 350, i kupil sobie 2 emg, to musiał zmieniać pół gitary.. Przęłączniki nowe, w środku było baardzo duzo rombaniny, Do mojego Jacksona co bedzie trzeba robic jeżeli kupiłem jednego 81? teeż nowe przełączniki? I co w środku trza zrobic..

Awatar użytkownika
adamkudrzik
Doradca
Posty: 156
Rejestracja: 01-09-2009 19:35

14-07-2012 18:25

Moze zapytam Cie w ten sposob... Co Cie sklonilo do tego, zeby zamowic sobie jeden przetwornik aktywny EMG 81? Czy czytales moze na temat tych przetwornikow i wiesz na czym polega ich zasada dzialania? Czym roznia sie od przetwornikow pasywnych, ktore nota bene masz w swojej gitarze?
Wydaje mi sie, ze zanim dowiesz sie od nas co nalezy zrobic z Twoja gitara, zeby taki przetwornik w niej funkcjonowal, dobrze byloby zebys merytorycznie wiedzial mniej wiecej o co kaman.
Fender American Deluxe Stratocaster SSS |MEG Axis
Hughes&Kettner Trilogy Head | Hughes&Kettner Zentera Combo | Hughes&Kettner Z-Board
Hughes&Kettner Tubeman Plus | George Dennis GD65 Parametric Wah/Volume | George Dennis GD230 King Bee
Focusrite Saffire PRO 14

Awatar użytkownika
Nieznajomy
Posty: 537
Rejestracja: 28-05-2009 18:46

18-07-2012 21:54

Właśnie narobiłeś sobie trochę problemu chłopie bo mając jeden aktyw, jeden pasyw musisz się trochę nakombinować żeby to działało niestety... jak dla mnie to jak masz kasę to kupuj 85 pod gryf, a jak nie masz kasy to Lowrider od Merlina montuj w gitare i niby jest... choć lowrider kosztuje i tak 50 złotych
Epiphone Korina Explorer > Proel Die Hard > Bugera 6262 Infinium Head > PRO SNAKE 1,5m > Harley Benton g212 Vintage

Kostki - Dunlop Lucky Thirteen :]
Efekty - Ibanez DE7 Delay/Echo

Zapraszam na forum wokalne http://forum.strefaglosu.pl/index.php :]

Wróć do „Kable, paski i akcesoria gitarowe”