krisss
Posty: 2
Rejestracja: 13-03-2019 15:34

13-03-2019 15:47

Witam,

chciałbym przestrzec wszystkich forumowiczów przed wzmacniaczem Bugera V22. Piec ma często opisywana na forach usterkę - dzwoni. Metaliczny dźwięk niezależny od tonu i głośności.
Mój głośnik wylądował w serwisie dystrybutora, czyli SOUNDTRADE w Piasecznie. I tu się zaczęły problemy. W czasie oddawania pieca sprawdziłem inny z półki - też dzwonił. Swój zostawiłem do naprawy 30.01.2019 i do dzis nie został naprawiony. W tym czasie jeździłem do firmy kilka razy ale bezskutecznie. 12.03 poszedłem po odbiór niby naprawionego pieca, ale usterka nadal była. Sprawdziłem również inny z półki - też dzwonił. Ta usterka dotyczy każdego pieca jaki sprawdzałem a serwis nie radzi sobie z naprawą. Decyzja była prosta - albo zwrot kasy albo sprawdzamy model v55 i podmianka. Zaprosili mnie na następny dzień i miało być wszystko gotowe. Jak się umówiliśmy tak zrobiłem - przyjechałem, sprawdziłem, zgodziłem się na wymianę, ale usłyszałem ze znów do mnie oddzwonią bo nie mają teraz czasu mnie obsłużyć. Po półtora miesiąca napraw nadal nie mam pieca ani kasy. A obsługa firmy Soundtrade znów mnie odpula i każe na siebie czekać kolejne dni. Dlatego wszystkich przestrzegam przed zakupem wadliwego modelu Bugera V22. Nie doczekacie się na reakcję serwisu, a jak juz zrobią coś to i tak nie naprawią. NIE POLECAM NIKOMU.

Awatar użytkownika
malyguit
Moderator
Posty: 1649
Rejestracja: 10-05-2010 18:34

14-03-2019 11:21

Tylko dlaczego nie maja takich problemów użytkownicy Marshalli, Peaveyów, Blackstarów, H&K czy Laneyów?
O to ci chodzi? https://www.youtube.com/watch?v=HZZmBEQvoxk

krisss
Posty: 2
Rejestracja: 13-03-2019 15:34

17-03-2019 18:54

Chodzi mi o dźwięk szklanki z gwoździami włożonej do pieca. Mimo wytłumienia wszystkiego gumkami, w tym kosza na lampy i tak nic nie pomaga. A serwis traktuje klienta bez zachowania jakichkolwiek zasad i praw konsumenta.

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 1000zł - 1500zł”