Monopolowy
Posty: 2
Rejestracja: 19-12-2019 16:26

20-12-2019 12:55

Witam, jest może ktoś w stanie rozpisać mi akordy i bicie do tej piosenki tak by brzmieniem i rytmem była jak najbardziej zbliżona do tej wersji https://www.youtube.com/watch?v=NR7-n-D2HhA, szukałem w internecie i znalazłem mnóstwo różnych coverów i sposobów by to zagrać, lecz zależy mi bardzo na tym by było, jak wyżej już pisałem, podobne do tej wersji jaką umieściłem w linku, jestem początkujący i niestety sam ze słuchu nie potrafię tego ogarnąć, z góry dzięki za pomoc lub rady jak to zagrać.

Awatar użytkownika
malyguit
Moderator
Posty: 1649
Rejestracja: 10-05-2010 18:34

20-01-2020 17:36

W tonacji oryginalnej początek to /e/G/C/a/, potem się zmienia ale ogólnie na tych akordach jest kawałek zbudowany. Bicie jest tak wyraźne że nie trzeba rozpisywać, wszystko słychać.

Monopolowy
Posty: 2
Rejestracja: 19-12-2019 16:26

03-03-2020 16:42

malyguit pisze:W tonacji oryginalnej początek to /e/G/C/a/, potem się zmienia ale ogólnie na tych akordach jest kawałek zbudowany. Bicie jest tak wyraźne że nie trzeba rozpisywać, wszystko słychać.

No właśnie z biciem mam główny problem, w części refrenowej szczególnie, nie potrafię tego zagrać tak by brzmiało podobnie, dałbyś radę jednak poświęcić parę minut na te, według Ciebie, proste bicie i rozpisać je dla mnie?

Wróć do „Szukam opracowania”