Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

03-03-2010 14:01

W związku z dużą ilością bezwartościowych odpowiedzi i nieodpartą potrzebą niektórych użytkowników do krytyki i odsyłania do google wprowadzamy kilka prostych zasad tylko dla tego działu. Wprowadzamy zasadę zero tolerancji dla bezwartościowych odpowiedzi.

1) Żłobek gitarowy to dział dla żółtodziobów czyli początkujących gitarzystów - każde pytanie jest tu dozwolone i żadne pytanie nie jest za łatwe... aczkolwiek jeśli spytasz co to jest gitara nie licz na odpowiedz...

2) Zanim zadasz pytanie i utworzysz nowy wątek skorzystaj z wyszukiwarki na forum i innych działów na forum np PORADNIK zawiera wartościowe posty

3) Zakaz odsyłania do wyszukiwarki forumowej BEZ PODANIA LINKA do wyników wyszukiwania, za każdy tekst typu "naucz się szukać" otrzymasz nagrodę - OSTRZEŻENIE, za kolejne wykroczenie ban na 1 tydzień. Uważamy że bezwartościowe odpowiedzi są 10x gorsze aniżeli leniwi autorzy postów

4) Nie odpowiadaj jeśli nie podajesz linka do innej strony z odpowiedzią lub linka z innym wątkiem na tym forum zawierającym odpowiedz lub jeśli nie odpowiadasz na pytanie w poście, kary jak wyżej włącznie z banem, zero tolerancji

5) Nie baw się w moderatora. Jeśli zauważyłeś problem z postem oznacz go klikając w ikonę wykrzyknika, moderator sprawdzi ten post.

6) Pytania w tym dziale, z uwagi na ich niski poziom zaawansowania będą usuwane z biegiem czasu automatycznie więc nie będą zaśmiecać forum

7) Ciekawe wątki lub wartościowe dla początkujących będą przenoszone do działu PORADNIK

8) DLA AUTORÓW POSTÓW:
zanim zamieścisz pytanie upewnij się że wyszukiwarka nie zwraca wyników których szukasz, zerknij w inne działy i poświęć minimum 5 minut na sprawdzenie czy ktoś już o to pytał. Mimo tego że nikt nie skrytykuje cię za nawet najprostsze pytanie bądź świadom tego że możesz nie doczekać się na odpowiedź lub zostaniesz skierowany do innego, istniejącego już wątku. Pamiętaj szukanie nie boli.
Pamiętaj również, że nikt nie ma obowiązku udzielać ci odpowiedzi na Twoje pytanie.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Ozar
Posty: 6
Rejestracja: 17-04-2020 10:06

21-04-2020 13:59

Witam wszystkich

Jestem na tym forum od dwóch dni i nigdzie nie mogę znaleźć czegoś takiego jak powitanie. To dziwne, bo jestem na wielu forach i w każdym z nich jest coś takiego jak: Dzień dobry jestem nowy i chciałbym się przywitać. Tu, a szukam od wielu godzin czegoś takiego nie ma. Może nie umiem znaleźć, ale jak ja nie umiem, to inni tez nie znajdą. Jestem już człowiekiem wiekowym i uważam , ze należy się przedstawić i powitać z innymi, niestety nie widzę tu czegoś takiego, co mnie bardzo martwi. Jeśli jest takie miejsce to proszę mi pokazać gdzie.
Pozdrawiam
Ozar

Awatar użytkownika
malyguit
Moderator
Posty: 1647
Rejestracja: 10-05-2010 18:34

21-04-2020 18:59

Szkoda miejsca na serwerze, tylko konkretne rzeczy tutaj. Żartuję, w sumie nie ma i nie było takiego działu. Wielu nowych przedstawia się w pierwszym swoim poście, czy temacie. I zasadniczo nie wygląda to jak na pierwszym spotkaniu AA - nazywam się tak i tak, bla, bla, gram na gitarze..... - no bo raczej, skoro tu trafiłeś ;-) Zatem witamy na naszym forum :-)

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

22-04-2020 09:05

Taaak, a jak już naprawdę czujesz się źle, gdy Twoje wejście nie wywołało wystarczającego wstrząsu u czytelników forum, gdy Twoje ego wyskakuje z klatki piersiowej rozpaczliwie zawodząc niczym wilk schwytany w sidła, możesz napisać coś w Hyde Parku - tam wszystko (prawie wszystko) można, nawet się przywitać i czekać na oklaski.

Kurtyna.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Ozar
Posty: 6
Rejestracja: 17-04-2020 10:06

23-04-2020 16:48

malyguit Dziękuje za komentarz. Chciałem się tylko przywitać.
6nt Ironia zupełnie nie potrzebna, chciałem się tylko jako człowiek kulturalny przywitać i wsio. Nie oczekuje powitania z orkiestrą ani innych takich. jestem moderatorem na kilku forach i dlatego zapytałem o miejsce gdzie można się przywitać. Bez obrazy, ale to chyba nic złego.

Wróć do „Żłobek gitarowy (nauka gry na gitarze, techniki gry)”