Nightfall
Posty: 8
Rejestracja: 10-06-2013 23:46

23-02-2014 02:25

Od długiego czasu zajmuje się dźwiękiem, rejestracją wokali i od listopada zeszłego roku zespołów w studiu nagrań. Posiadam trochę sprzętu i jestem w stanie zarejestrować 8 śladów jednocześnie. Nie wdając się w szczegóły sprzętu ( bo nie o to tu chodzi ), moim celem jest rozwój umiejętności w zakresie rejestracji i zdobycie doświadczenia. Ze swojej strony mogę zagwarantować zaangażowanie i dzielenie się już zdobytą wiedzą. Od Ciebie wymagam poważnego traktowania sprawy i oczywiście własnego miejsca do nagrań, a więc najlepiej jeśli macie swoją salę w której gracie próby. Zrobię to za darmo, więc jeśli chodzi o efekty końcowe nie radzę mieć bardzo wysokich oczekiwań, choć nie mówię że to co zrobimy do niczego się nie nada. Jeśli zależy Wam na jakości to od tego są profesjonalne studia nagrań. Ze mną zawsze możecie nagrać dobrze brzmiące piloty ( żeby oszczędzać cenny czas w studiu ), czy dema które będą brzmiały lepiej niż gdybyście to mieli nagrywać sami metodą prób i błędów. Po wszystkim dostarczę Wam nagrane ślady i jeśli będziecie zainteresowani wykonam miks. Jeśli chodzi o gatunki, interesuje mnie każda muzyka grana na żywo i nie mam tutaj żadnych konkretnych wymogów. Czy chcesz nagrać death metalowy zespół/big band/gitarę akustyczną + wokal, czy kolędy na święta - nie ma to znaczenia.

W razie pytań, proszę o wiadomość na maila : theswellstudio@gmail.com

Wróć do „Potrzebny muzyk / Zagram w zespole”