Troublemaker
Posty: 2
Rejestracja: 26-02-2018 15:58

26-02-2018 16:07

Witam, od dłuższego czasu zastanawiałem się o rozpoczęciu nowego hobby - grania na gitarze.

Rodzaj muzyki jaki chciałbym grać: głównie rock, hard rock (słucham Guns N' Roses, The White Stripes, Led Zeppelin, AC/DC itp.)
Gitara może być zarówno używana jak i nowa. Wygląd nie ma dla mnie większego znaczenia, w oko wpadł mi polecany model dla rozpoczynających "przygodę" - Dean Vendetta 1.0, na olx:
https://www.olx.pl/oferta/dean-vendetta ... rTWxF.html
cena wygląda kusząco, lecz wolałem zapytać czy kupować gitarę z linku, czy może jest gdzieś lepsza okazja, bądź też wybrać inny model. Być może też na zdjęciach jest widoczne coś, czego ja nie dostrzegam, więc wolałem spytać ludzi, którzy się znają :). Do gitary planowałem kupić wzmacniacz Vox Pathfinder 15R, lecz nie mam pewności czy brać akurat ten model, ciężko dokonać wyboru. Bardzo proszę o doradzenie i opinię co do moich obecnych wyborów. Na gitarę + wzmaniacz planowałem wydać około 1000 zł.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

26-02-2018 16:16

A może gitara + interfejs za 40 zł + komputer z softem, tak na początek?
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Troublemaker
Posty: 2
Rejestracja: 26-02-2018 15:58

26-02-2018 17:08

Hm, dlaczego akurat tak? Planowałem kupić po prostu gitarę + wzmacniacz na początek i spróbować czegoś się nauczyć, znam trzech kumpli którzy grali kiedyś na gitarach i postąpili w taki sposób, tak samo doradzali również mi. Nie wiem, nie znam się prawie wcale, dlatego wolałem zapytać. Ten Dean którego wysłałem jest w porządku czy nie? A jeżeli interfejs + soft to jaki? Choć preferowałbym mój początkowy plan z gitarą + wzmacniaczem.

Wróć do „Jaka gitara elektryczna od 500zł - 1000zł”