Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

25-04-2017 19:20

Wkurzyłeś mnie i Cię opierdzielę. Jest taki profil na Facebooku, który nazywa się "Chujowa Pani Domu". Twoje video byłoby świetną jego ilustracją. Burdel dookoła, zero ostrości, byle jakie szmaty na gościu, którego twarz jest ucięta... i tylko ta muzyka na tym tle, jak perły przed wieprze. Taki opis.

Trzy rady:
1. popraw jakość video KONIECZNIE, nawet przyzwoite smartfony mają lepszą jakość niż to gówno które wrzucasz
2. zrób sobie nawet puste tło na ścianie, domontuj jakiś obrazek czy coś... choćby jak ten kolo: https://www.youtube.com/watch?v=pKri2TFF9Ek&hd=1, więcej nie potrzeba, będzie mistrzostwo, twarzy nie ukrywaj, tylko weź się normalnie ubierz, nie w worki po kartoflach (chyba, ze grasz punka, to spoko)
3. graj tak dalej jak grasz, w dupie mam to, że może jeden czy drugi bend jest o 1% niedociągnięty, ale słychać, że czujesz to chłopaku jak cholera, tylko pozwól temu się przebić przez ten gówniany obraz - strona wizualna jest też ważna, może być ascetyczna, prosta, ale musi być, taki mamy świat dookoła

Jak odwróciłem się od monitora i zamknąłem oczy, słuchałem z przyjemnością.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

rafi23
Posty: 1302
Rejestracja: 04-06-2015 15:26

25-04-2017 21:14

Nie biorę nagrywek na poważnie, ostatnio wszystkie daję na niepubliczny wrzucam tylko na forach gitarowych i forach na face, publiczny nie wchodzi już w grę, dzięki za wbicie.

Awatar użytkownika
Hinemann
Posty: 841
Rejestracja: 31-03-2013 15:25

26-04-2017 12:53

Powiem tak: kwestia wideo jest raczej sprawą drugorzędną jeśli chodzi o covery, nie mniej z pewnością przyciągniesz szerszą grupę odbiorców ubierając muzykę w atrakcyjniejszą wizualnie szatę.

A teraz do rzeczy. Muszę przyznać, że od dłuższego czasu nie słuchałem żadnego z Twoich wykonań i nie ukrywam, że w pierwszej chwili pomyślałem: "Oho, rafi znowu gra ten sam numer". Ale włączyłem i nie żałuję. Pierwszym co rzuciło mi się w ucho to zdecydowanie bardziej "tłuste" vibrato, takie jakie lubię, i którego tak mi brakowało w Twoich wykonaniach. Czuć zapał do gry i w efekcie sam cover jest bardzo dobry :)
Akustyk: Tanglewood TW 145SC
Elektryk: Richwood RE-125 (humbuckery Merlin P.A.F)
Piec: Vox VT40+

rafi23
Posty: 1302
Rejestracja: 04-06-2015 15:26

26-04-2017 16:11

dzięki za miły komentarz, no rzeczywiście macie rację z tym kiepskim rzutem ekranu, kiepski krajobraz drugiego planu, a co do samego nagrania to przyznaję, że struny już swoje przeszły i zamulają, nie stroją w stu procentach w wyższych pozycjach, tak czy siak niebawem planuję kupno nowej gitary i zamierzam nagrać trzecie ostatnie podejście, dzięki za wbicie :)

Wróć do „Wasza twórczość”