Awatar użytkownika
D3eP
Posty: 6
Rejestracja: 15-11-2010 15:22

08-12-2013 02:31

Witam serdecznie.
Zrobiłem wywiad i rozeznanie w temacie ale mam tyle niewiadomych, że sam nie jestem w stanie się uporać z problemem dlatego chciałbym od was jakieś rady bo nigdy nie miałem strata jedynie superstraty/epi.

W grę wchodzi oczywiście gitara używana do ~1000 zł, w zasadzie uniwersalniejszym dla mnie rozwiązaniem byłby układ HSS ale SSS też może być (humba można włożyć zawsze). Chciałbym mieć dobrą dechę w ręku, bo osprzęt można wymienić, i nawet planuje w późniejszym czasie zrobić jakiś upgrade a nie chce inwestować w mierne dechy.;)

Spośród wszystkiego wymienię kilka które mi wydały się warte uwagi i zastanowienia:
- Fender Squier stratocaster MIM mexico 1998 / Squier Stratocaster Korea*
- Fender Squier Classic Vibe 50
- FLAME CS 2003 <- tu bym się przymieżał bo ma stały mostek i struny przechodzą przez dechę ale czy warto ? :P
- Yamaha Pacifica 112j
- Aria pro 2 fullerton
*troszkę wychodzą poza budżet, ale jeśli warto dozbierać to na pewno to zrobię.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Proszę o wyrozumiałość jestem laikiem jeśli chodzi o te sprawy.
- D3eP -

Awatar użytkownika
ma95
Doradca
Posty: 5303
Rejestracja: 05-10-2012 18:08

08-12-2013 04:38

z koreanskim squierem i meksykanskim fenderem nie wychodzisz, bo w tej cenie da się to smialo znalezc, natomiast ja osobiscie szukałbym jakiegoś ibaneza blazera / stratocaster cheri/chevy / fenixa / ew w.w classic vibe.
Każdy mój kontakt z meksykanskim fenderem pozostawiał po sobie niesmak, osobiscie bym nie wzial nigdy ;)

Wróć do „Jaka gitara elektryczna od 500zł - 1000zł”