Awatar użytkownika
CoDEddie
Posty: 7
Rejestracja: 14-04-2011 17:45

18-09-2017 17:39

Witam, chciałbym zaprezentować Wam twórczość mojego zespołu. Krótko o nas: pochodzimy z Dolnego Śląska, blisko Wałbrzycha. Gramy sobie w trio, a do wspólnego pykania popchnęło nas zamiłowanie do dorobku Black Sabbath. Nazwa nawiązuje do tego, że staramy się nie zamykać w jednym gatunku, nurcie, tylko próbujemy w naszych kawałkach zamieścić różne smaczki, a w naszym repertuarze prócz coverów Sabbath i naszych kawałków znajdują się również bluesowe piosenki chociażby Danziga czy też nasze bluesowe aranżacje naszych kawałków. Polecam słuchawki i włączone napisy :D Enjoy!

https://www.youtube.com/watch?v=1FfAe0n ... ture=share
ObrazekObrazekObrazekObrazek

oldrockmam
Posty: 42
Rejestracja: 21-12-2016 19:15

24-09-2017 10:25

Popieram własną twórczośc jak najbardziej , mam tylko wrażenia , że brakuje tu całości , i trochę brak w tym wszystkim opowiadania w sensie muzycznym , ale ogólnie Ok. Nie uważam się za fachowcda i nikogo tez nie mam zamiaru pouczac , nie jestem złośliwy w kryteyce , po prostu to tylko i wyłącznie moje zdanie i być może się mylę , Jest to dobry dział , można wyciągnąć wnioski i może tez wyjść na dobre , oczywiście można się z tym nie zgodzić , Pamiętajmy jednak , zwracam się głównie do gitarzystów , którzy bardzo czepiają sie technicznych wpadek itp , to dział dla amatorów a ocena ma pomóc , a nie traktować jak listę przebojów

Awatar użytkownika
CoDEddie
Posty: 7
Rejestracja: 14-04-2011 17:45

25-09-2017 15:41

Dzięki wielkie za odpowiedź. Oczywiście zdaję sobie sprawę z pomyłek, które tam występują, ale to było nasze pierwsze demo na które ledwo co uciułaliśmy pieniądze, także to wszystko jest tego konsekwencją. Tak samo ze sprzętem, który z górnej pułki niestety nie jest :D Co miałeś na myśli mówiąc, że brakuje całości?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Temporal
Posty: 110
Rejestracja: 12-08-2013 09:41

06-10-2017 09:36

Ja może i się nie znam, ale dla mnie, to ten cały materiał, to kawał dobrej roboty. Świetny wokal, gitara fajnie przemyślana, a samo brzmienie bardzo "organiczne", nie brzmi jak teraz modne gówniane djenty. Czuć ten oldschool.
losswistakos pisze:1-sza zasada pinch harmonics'ów
wychodzą wszystkim, tylko nie Tobie
2-ga zasada:
jeśli nie wychodzą Ci harmonics'y, to jeśli masz jakąś ulubioną piosenkę, to z pewnością jest nimi syto okraszona :<

True story :<

Wróć do „Wasza twórczość”