Sokuu
Posty: 5
Rejestracja: 15-08-2015 16:49

15-08-2015 17:42

Siema!

Pierwszy raz piszę na tym forum więc miło mi powitać was wszystkich!
Od 4 lat gram na gitarze basowej i ten instrument zawsze będzie na pierwszym miejscu ale..
chciałbym poszerzyć horyzonty muzyczne i niedzielnie pograć na starym dobrym elektryku.
Głownie lubię grać blues rock(przykładowe zespoły to np:Black Pistol Fire,Black Keys,The Stone Foxes..itp)
Po nabyciu gitary mam zamiar dokupić rurkę i poćwiczyć slide.Na razie mogę bez problemowo kupić coś za 500zł.
Gitara może być używana jak i nowa(kupowałem parę razy sprzęt muzyczny przez internet wiec mniej więcej wiem na co
zawracać uwagę i czego się wystrzegać.)
Zdaje sobie sprawę ze nie można w niektórych przypadkach a szczególnie gdy nie masz kasy przekładać wyglądu na osiągi.
(ale nie będę ukrywał że Korpusy od Gibsona z serii Les Paul i ES mi się bardzo podobają ;) )
Zależy mi na solidnym wykonaniu ,drewnie a nie zwykłej sklejce i fanie by było gdyby gitara była oparta na częściach znanych i dobrych
producentów.Totalnie zielony w temacie gitar nie jestem ale chętnie zasięgnę opinii od ludzi znających się na tym lepiej ode mnie.

Szaflarzanin
Posty: 347
Rejestracja: 30-05-2014 16:30

15-08-2015 19:41

Za 800 zlociszy mam pięknego vintage vrs100 (zielona Gitarka z sygnaturki)
Myślę że w 100% spełni oczekiwania :)
Obrazek

Obrazek

Sokuu
Posty: 5
Rejestracja: 15-08-2015 16:49

16-08-2015 12:14

Zainteresowany jestem! Dużo dobrego o tych wiosłach słyszałem a używanej nie mogę nigdzie znaleźć.Jak możesz podeślij jakiś konkretny opis oraz parę fotek na priv. Pozdro!

Szaflarzanin
Posty: 347
Rejestracja: 30-05-2014 16:30

16-08-2015 15:11

Specyfikacja w necie, z wad to masz na zdjęciach: 3 obicia, klucz struny A jest zmieniony na zwykły z 1 dziurką, nie wyróżnia się specjalnie, ciut krótszy, nie mam puszek na pickupy ale są do załatwienia no i nie mam wajchy
Progi ok, po pierwszych 5ciu widać ślady używania ale nic nie brzęczy nie trzeszczy i struny nie blokują się przy bendach

Ew zamienię za wzmaka lampowego :)
Obrazek

Obrazek


Sokuu
Posty: 5
Rejestracja: 15-08-2015 16:49

16-08-2015 17:05

Jeszcze mam parę pytań jeśli możesz serdecznie bym prosił o odpowiedz.
Odpryski mnie nie przerażają w ogóle,ten klucz jeśli trzyma strój jak reszta tez mi nie przeszkadza.Bardziej mi przeszkadzają te zdjęte puszki(fabrycznie są założone) sam je zdejmowałeś czy ktoś ci to robił,bardzo dźwięk się zmienił po zdjęciu?
Gitarę nową kupiłeś czy używaną?
Wejście na wajchę sprawne?
Siodełko bardzo przetarte już czy do wymiany?
Jak ze strunami?(kiedy wymieniane w jakim stanie i czy dołączysz obecne po zakupie?)
Gitara z 100% sprawna(potencjometry,switch od przetworników,gniazdo)?
Z jakiego województwa jesteś to może bym się załapał na odbiór osobisty?
A i fajnie jak byś dołączył ze dwa zdjęcia samego gryfu.
Sorry że tak meczę ale chciałbym jak najwięcej wiedzieć skoro sobie gitary do reki wziąć nie mogę.mogę. Pozdro! :)

Szaflarzanin
Posty: 347
Rejestracja: 30-05-2014 16:30

16-08-2015 17:44

klucze trzymają raczej tak samo bo na wszystkich wykorzystałem tylko 1 otwór na strune bo z tremolo i tak nie korzystam, puszek nie mam, koleś mi nie dosłał ale są do odzyskania, wejście wygląda na sprawne, wajchy nie mam a od floyda za gruba ale sam mostek da się ruszyc:)
Siodełku się nie Przeglądałem ale wygląda ok, tydzień temu założyłem ernie balle 9-46, wszystko sprawne, i switch i potki i same pickupy, gniazdo też dobrze trzyma, małopolska, jakie konkretnie te zdjęcia? :)
Obrazek

Obrazek

Sokuu
Posty: 5
Rejestracja: 15-08-2015 16:49

16-08-2015 18:07

Dobra wezmę się od razu przyznam jak zakładałem temat to nie sadziłem że dostanę tak szybko odzew i to jeszcze propozycje kupna niezłego wiosła.Aktualnie pracuje na wyspach do ojczystego kraju wracam za trzy tygodnie.Temat zakładałem głownie w celach informacyjnych ale nie oznacza to że nie jestem zainteresowany kupnem bo oferta jest niezła więc...nie ma pocisku jeśli masz zamiar kolego gitarę sprzedawać to sprzedawaj nie czekaj ale jeśli jej nikt nie na będzie przez te trzy tygodnie (w co wątpie :) ) to ja jestem raczej zainteresowany :) A co do fotek gryfu to zrób jedno zdjęcie z boku żeby linie było widać oraz jedno z przodu by było widać wszystkie progi. :)


Sokuu
Posty: 5
Rejestracja: 15-08-2015 16:49

19-08-2015 11:39

Co to za combo masz do sprzedania?

Szaflarzanin
Posty: 347
Rejestracja: 30-05-2014 16:30

19-08-2015 14:46

Randall RX25RM
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Jaka gitara elektryczna do 500 zł”