Awatar użytkownika
Maju
Posty: 89
Rejestracja: 17-08-2010 17:19

22-10-2017 11:58

Witajcie

Szukam combo do 1000 zł które ma świetnie współpracować z gitarą Fender MiJ Resuisse 72' stratocaster
, ponieważ piec na którym teraz gram to jakaś kupa mam na myśli hughess kettner edition blue 15r chciałbym wkoncu uslyszec rasowe brzmienie tej gitary
Chciałbym aby miało wejście pod multiefekt na którym gram teraz to korg ax 1500g i świetnie z nim wspolgrywalo nie zależy mi na przesterze z pieca lecz na pięknym i szklanym cleanie i wspolpraca z multiefektem , warunki jedynie domowe :)

Zakres moich preferncji : bardzo świetny czysty kanal, rock zadnych metali itd...
Obrazek Fender Classic Player 57'
Obrazek PEAVEY PACER 100 SS ROK PRODUKCJI :1973

Awatar użytkownika
GuitarCenterPL
Sklep Muzyczny
Posty: 86
Rejestracja: 18-02-2011 21:05

23-10-2017 16:38

Z czystym sumieniem polecamy:
https://guitarcenter.pl/catalog/gitara/ ... star-ht-1r
;)
Co lampa to lampa!

Awatar użytkownika
Maju
Posty: 89
Rejestracja: 17-08-2010 17:19

24-10-2017 13:24

A jak jest z burgera v5 infinity w tej cenie bo właśnie myślałem o tym blackstarze jedynie na warunki domowe i nagrywanie w dobrej jakości czy brak pętli pogorszy moje brzmienie multiefektu korg ax 1500g ?
Myślałem właśnie nad Blackstar ht1 , burgera v5 infinity i line cub 10 i który wygrywa dosyć czystym cleanem ?
Obrazek Fender Classic Player 57'
Obrazek PEAVEY PACER 100 SS ROK PRODUKCJI :1973

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

24-10-2017 14:16

Blackstar, szczerze mówiąc, "zjada" Bugerę na śniadanie, bez popitki. Bugera ma bardzo ładny clean, ale przester... jak dla mnie kiepściutki. Jest tylko jedna kwestia z tym HT-1 - on znacznie lepiej brzmi jako głowa z głośnikiem 12", ten 10" też niby daje radę w domu, ale jednak czegoś mu brakuje... Ja miałem HT-1RH z paką 212 i naprawdę świetnie to grało. Zamieniłem na HT5-RH Metal i mam pętlę efektów, zapas mocy i znakomite brzmienie. Z les paulem wyposażonym w mostkowy Bare Knuckle Miracle Man wbudowany przester rzuca mięsem, ale takim mocnym, potężnym, gruboziarnistym (nie jak stado os w butelce). Naprawdę sporo to może. Ja bym się zastanowił na Twoim miejscu nad głową HT5, do tego na początek słuchawki, a potem dokupić kolumnę za jakiś czas (ja tak zrobiłem z moim wcześniejszym HT1). Te piece mają symulację kolumny, więc ze słuchawkami bezpiecznie można grać.

Patrzę na stronie GC, HT-5 ponad budżet. OK, to ht-1 RH, w wersji metal stówkę drożej, może chłopaki dadzą coś utargować? ;-)

Jedna uwagą - to nie jest full lampa. Owszem, jest lampka, ale nie tylko ona odpowiada tu za brzmienie. Dla mnie to nie jest wada, ale znam takich co "niekoszernych" hybryd nie dotkną palcem ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 500zł - 1000zł”