Ancia
Posty: 1
Rejestracja: 19-08-2017 15:06

19-08-2017 15:11

Sprzedam gitarę Epiphone PR 4E wraz z zestawem. Gitara w stanie idealnym, bez rys, uszkodzeń i zarysowań, bardzo o nią dbałam. Noszona ciągle w pokrowcu. Sprzedaję ją, ponieważ już długi czas stoi mi w domu w kącie i zalega, ponieważ już na niej nie gram bo przerzuciłam się na pianino. Gitarka jest po wizycie kosmetycznej u lutnika, podczas której miała wymieniane struny na nowe (grałam na nich sporadycznie przez miesiąc), wymieniany mostek na wygodniejszy oraz były piłowane progi. Gitara bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, fajnie brzmi zarówno na sucho jak i po podłączeniu pod piecyk. Dobra dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych osób. Gitara w stanie jak na sklepie, dobrze wyregulowana przez lutnika, naprawdę dobra i pewna okazja. Trochę w nią pieniędzy i czasu włożyłam i sprzedaję z bólem serca, ale nie mogę przepatrzeć jak ten sprzęt z potencjałem marnuje się. W zestawie znajduje się także wzmacniacz Epiphone, kabel do gitary, wszelkie papiery, które były dołączone do gitary podczas zakupu oraz stroik do gitary i klucz do gryfu a gratis od siebie dorzucam niebieski kapodaster oraz dwie kostki. Wszystko w idealnym stanie, zadbane, w pełni działa. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.
Cena wstępna 750 złotych do negocjacji pkus wysyłka. Możliwa negocjacja ceny, bo zależy mi aby jak najszybciej sprzedać gitarę. Serdecznie zapraszam, kontakt pod 501561574 lub na szczurek1anna@onet.pl

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”