Awatar użytkownika
krzysc
Posty: 75
Rejestracja: 24-01-2011 22:17

16-03-2012 00:03

Witam czy wie ktoś gdzie w okolicach wyżej wymienionych miast można pograć na Jacksonach, Deanach ? Byłem w Katowicach w rnr i riffie, ale tam niema specjalnie nic ciekawego ;)

Awatar użytkownika
SatanStalin
Posty: 3
Rejestracja: 16-04-2012 22:13

09-05-2012 17:17

W Katowicach jest Gamuz, z tego co pamiętam to mają tam kilka Deanów (Dimebaga nawet ostatnio mieli - cudna gitara). W Chorzowie za to jest Pianoforte i powinni tam mieć kilka Jacksonów.
Ambient | Drone Doom | Death Metal | Thrash Metal
Moje brzdęki: http://soundcloud.com/bartek-met-l-tabor

Awatar użytkownika
FromTheVoid
Posty: 95
Rejestracja: 03-08-2010 13:19

10-05-2012 08:52

SatanStalin pisze:W Katowicach jest Gamuz, z tego co pamiętam to mają tam kilka Deanów (Dimebaga nawet ostatnio mieli - cudna gitara). W Chorzowie za to jest Pianoforte i powinni tam mieć kilka Jacksonów.

W Gamuzie zostały mi polecone struny 11-52 do stroju Drop A, pracownik jednak zaręczał, że nie zna się na wiosłach tylko klawiszach, więc mu wybaczam. Natomiast Piano Forte nie polecam w ogóle. Jacksona tam mieli jednego, i to używanego, którego nie umieli się pozbyć 1,5 roku. W dodatku korpus w kształcie warriora, a pracownik namiętnie upierał się, że to kelly ;) Obsługa totalnie nieprofesjonalna, nie znają się na swoim sprzęcie, swojej gitary do ręki bym im nie dał. Większość wioseł, które tam wisi są prawdopodobnie w C# albo D (bo pracownik to metalowiec, ofc), a struny mają takie jakby do standardowego stroju, czyli makarony. W Bytomiu też jest Piano Forte, ale tam nie byłem, więc nie wiem.

Wróć do „Sklepy muzyczne”