jestemzmiasta
Posty: 36
Rejestracja: 19-09-2011 20:42

20-11-2013 22:15

Witam.

Na sprzedaż wystawiam gitarę elektryczną mojego kolegi: Vintage V100 Les Paul. Ludziom zorientowanym w temacie nie trzeba jej przedstawiać. Natomiast dla mniej obeznanych załączam opis :)

- Korpus: Mahoń
- Gryf: Mahoń (set in)
- Podstrunnica: Palisander
- Skala: 24.75"
- Progi: 22
- Markery: Trapezy z masy perłowej
- Klucze: Wilkinson Deluxe WJ44, chromowane (jak klusony deluxe)
- Mostek: Tune-O-Matic
- Przetworniki: Wilkinson MVCS Double Coil x2
- Potencjometry: 2x Volume, 2xTone, trójpozycyjny przełącznik
- Hardware: Pozłacany
- Wykończenie: Gloss Black

Parę zdań ode mnie na jej temat:
Będący obiektem sprzedaży vintage v100 to kawał pięknej, solidnej gitary. Jego spora waga przekłada się na potężne, soczyste, ciepłe brzmienie. Hardware Wilkinsona nie pozostawia wiele do życzenia. Wiosło zostało zakupione bodajże ponad rok temu i szybko poszło w odstawkę z powodu braku chęci do gry. Aż szkoda, żeby się marnowało. Jest w niemal sklepowym stanie, ciężko znaleźć na jego lakierze jakąkolwiek rysę. Jego jedyne minusy to nieznaczące pęknięcie bindingu na gryfie bliżej główki oraz struny, które definitywnie wymagają wymiany. Pokrowiec firmy Canto pozwala w miarę bezpieczny i komfortowy sposób transportować instrument.

Wydaję mi się, że biorąc pod uwagę stan i jakość instrumentu, cena jest dosyć atrakcyjna. Fotografie ukazują gitarę w wiarygodny sposób:

http://tablica.pl/oferta/vintage-v100-l ... 4eiuF.html

O kontakt proszę poprzez maila zajant@vp.pl, telefon 696147067 (TYLKO SMS) lub priv. Mile widziany kupiec z okolic Warszawy.

Zachęcam do kupna :)
ObrazekSchecter ultra IIIObrazekPeavey valveking 112

simon90
Posty: 10
Rejestracja: 12-09-2011 17:30

22-11-2013 13:06

PW ;)
"By żyć wiecznie wystarczy nie umierać"
Vintage V100, Laney LX 20R, BOSS ME-20, Korg AX5G, BOSS GE-7, BOSS MT-2, Marshall GV-2, ProCo RAT DIY, KORG DT-10
Epiphone Thunderbird, Korg Pandora PX5D
Washburn WD10SCE

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”