Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

02-03-2015 19:39

Pierwszy klip promujący nasz nowy album :)
https://www.youtube.com/watch?v=XO_psmRZROw
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
YellowLuka
Posty: 308
Rejestracja: 01-12-2013 22:47

02-03-2015 20:52

Jak dla mnie zajebiste. Wszystko.
Tyle mi starczy, żeby mieć was lepszych od wszystkich zespołów death metalowych ;)

Awatar użytkownika
BulletProofCupid
Posty: 577
Rejestracja: 17-08-2009 03:34

02-03-2015 21:53

Jakoś tak trochę...
Obrazek
...mnie się wydaje czy e tam? :D

Widziałbym was na męskim graniu.

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

04-03-2015 12:36

Dzięki, no męskie granie to by było coś :)
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
wieluch13
Posty: 260
Rejestracja: 09-01-2012 16:08

06-03-2015 12:40

Bardzo podoba mi sie realizacja klipu i ogólny pomysł na niego! Kawałek tez super, bardzo szybko wpada w ucho i dobrze sie słucha ogólnie więc jestem jak najbardziej na tak!
PRS Custom 24 --> Korg Pitchblack --> MXR Phase90 --> MXR Smart Gate --> TC Electronic HOF mini --> TC Electronic Flashback X4 --> TC Electronic Spark Mini --> PRS Archon --> ENGL 4x12" Standard Straight

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

06-03-2015 14:05

"Bałem spojrzeć się w dół"

Interesująca figura syntaktyczna. To tekściarz ma taką wyobraźnię czy wokaliście "akurat tak się zaśpiewało" w studiu?
Ostatnio zmieniony 07-03-2015 10:53 przez kavoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
tasior2103
Posty: 80
Rejestracja: 18-11-2013 22:59

07-03-2015 08:57

Wokal jakby na siłę próbował pokazać że potrafi śpiewać i jeszcze jakoś tak dziwnie zaciąga. Samej muzy nie będę oceniał ponieważ to zupełnie nie mój klimat. Realizacja bardzo spoko.

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

13-03-2015 22:31

kavoo pisze:"Bałem spojrzeć się w dół"

Interesująca figura syntaktyczna. To tekściarz ma taką wyobraźnię czy wokaliście "akurat tak się zaśpiewało" w studiu?

Pomijając to, że Tobie nic chyba w życiu nie pasuje to co niby jest w tym dziwnego? A za resztę konstruktywnych opinii dzięki :)
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

14-03-2015 00:10

Nie no, nic dziwnego... pomijając fakt, że za taki tekst na maturze z polskiego abiturient usłyszałby "wyjdź, matole" :-)

Ale spoko - wasz tekściarz, skoro lubi, może sobie (stosując ten osobliwy rodzaj syntaktyki) do woli "patrzeć się" czy "wstawać się", a wokal niech "śpiewa się" o tym wszystkim ile wlezie... niech nie "boi" :D


Tak już na serio - w odróżnieniu od tych wszystkich, nic nie wnoszących wazeliniarskich "achów" i "ochów", moje wytknięcie błędu językowego było jak najbardziej konstruktywne. Polecam twojej uwadze słownik języka polskiego, pod literą K znajdziesz hasło "konstruktywny" i będziesz mógł się zapoznać z jego znaczeniem. Być może w ten sposób krok po kroku opanujesz język polski równie dobrze jak posługiwanie się akordami i wasza muzyka (jako całokształt) stanie się lepsza, czego życzę. Kiedyś, jak już dojrzejesz do tego żeby docenić takie wytykanie błędów, podziękujesz mi za to. Dokładnie tak, jak ja doceniam całą krytykę, jaka na przestrzeni mojej obecności na tym forum spadła na moje nagrania. Ale póki co nie spodziewam się z twojej strony* niczego poza fochem :-)

No, chyba że dałeś tę wrzutkę tutaj wyłącznie po to, żeby się pochwalić jaki jesteś zajebisty i poczytać nieco bezkrytycznych zachwytów od forumowych dupowłazów żeby dowartościować własne ego... jeśli tak, to możesz zignorować moją wypowiedź, bo w takiej sytuacji niepotrzebnie zmarnowałem na nią swój cenny czas :-)

*) Jak zapewne zauważyłeś napisałem "nie spodziewam się z twojej strony"... a nie "nie spodziewam z twojej strony się". Zadanie domowe na weekend - przeanalizuj obie składnie, porównaj z fragmentem tekstu piosenki, który zacytowałem powyżej... i wróć z wnioskami ;-)
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

14-03-2015 14:58

Ja nie mam problemów z językiem polskim,zdawałem rozszerzoną maturę parę lat temu. Wytykanie błędów jest dla mnie jak najbardziej ok, ale sposób w jaki to robisz juz mniej. Głównie dlatego, że takie przegeupowywanie wyrazów w tekstach jest częste, muzyka rządzi się innymi prawami i tu chyba jesteśmy zgodni? Wystarczy, ze chcesz inaczej umieścić akcent. Jaknajbardziej szanuje Twoja wypowiedź, ale po pracuj nad kulturą wypowiedzi bo to nie tyczy się tylko braku wulgaryzmów i nie traktuj innych z góry jak dzieci.To,że głównie jest tu gimbaza to nie znaczy,że nie trafisz na kogoś trochę starszego.
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

14-03-2015 15:25

Skoro zdawałeś rozszerzoną maturę, to powinieneś wiedzieć, że zaimek zwrotny należy umieścić obok czasownika którego dotyczy i tutaj nie ma mowy o dowolności w szyku zdania. ZWŁASZCZA, że w tym przypadku są dwa czasowniki po sobie. Jest zasadnicza różnica między logicznym podziałem zdania "bałem | spojrzeć się | w dół" a "bałem się | spojrzeć | w dół". Mniemam, że ją dostrzegasz (przynajmniej teraz, bo wcześniej było z tym tak sobie).

Jeśli mówisz, że nie masz problemów z językiem polskim*, to może wyedukuj w tej kwestii tekściarza i wokalistę, wyjdzie wam to na dobre.

*) Oczywiście w takiej sytuacji doskonale zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że po+pracuj pisze się razem, natomiast Jaknajbardziej... jak najbardziej oddzielnie ;-P
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

14-03-2015 15:30

Tobie to się chyba nudzi. Jesteś polonistą? Ja się skupiam na treści, zwłasza pisząc z telefonu w trasie
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

14-03-2015 15:51

Zrób sobie samemu przysługę i nie tłumacz tego błędu tym, że "muzyka rządzi się własnymi prawami" czy "ważniejszy jest przekaz niż forma". Jakby ktoś tutaj wrzucił swoje solo, w którym roiłoby się od fraz kończonych na dźwiękach spoza tonacji, to na pewno nie przyjąłbyś jego tłumaczenia że "tak właśnie miało być zagrane, to taka ekspresja przekazu".

Muzyka (poza instrumentalną) to nie tylko dźwięki, to również język. Jedno i drugie musi być nienaganne, bo inaczej wychodzi kupa. Jak się gra/śpiewa dobrze, to odbiorcy tego nie dostrzegają, bo z góry uważają to za coś oczywistego. Błędy w graniu/śpiewaniu od razu każde ucho wychwyci.

Tak więc umówmy się - ja kończę temat, a ty nie pogrążaj się bardziej w tłumaczeniach i przyjmij na klatę KONSTRUKTYWNE wytknięcie oczywistego błędu. Deal?
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
wieluch13
Posty: 260
Rejestracja: 09-01-2012 16:08

17-03-2015 00:15

Kavoo ale prawda jest taka, że teksty w muzyce nie zawsze muszą być zgodne z poprawną gramatyką. Jeśli wokaliście potrzebne jest nagięcie gramatyki na rzecz melodii itp to to zwyczajnie robi. Pan Clapton w kawałku Cocaine ma "She don't lie" gdzie wedle gramatyki języka angielskiego powinno być "She doesn't lie". Czy ludzie, którzy oceniają go krytycznie podchodzą do tego nagięcia zasad na rzecz brzmienia?

Edit: popierdzieliłem słowa piosenki eh...
Ostatnio zmieniony 17-03-2015 18:49 przez wieluch13, łącznie zmieniany 1 raz.
PRS Custom 24 --> Korg Pitchblack --> MXR Phase90 --> MXR Smart Gate --> TC Electronic HOF mini --> TC Electronic Flashback X4 --> TC Electronic Spark Mini --> PRS Archon --> ENGL 4x12" Standard Straight

Awatar użytkownika
huberdt
Moderator
Posty: 446
Rejestracja: 31-01-2007 08:38

17-03-2015 00:57

wieluch13 pisze:"She don't like cocaine" gdzie wedle gramatyki języka angielskiego powinno być "She doesn't like cocaine

Powaznie? Cale zycie myslalem, ze to Kokaina nie klamie, a nie ze jakas Ona jej nie lubi. :<

No chyba, ze sobie zartujesz a ja nie zlapalem. Jesli tak, to sory, ale Twoj avatar mnie zmylil;)
http://www.youtube.com/user/McsLk17
https://soundcloud.com/ent3x15

platon10
Posty: 167
Rejestracja: 22-11-2010 09:40

17-03-2015 09:58

Co to za bajzel pytam sie ja ???

Fajnie zagrane Maniek, jest klimat.
Kavo, nigga please, juz chyba nie miales sie czego czepic...

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

17-03-2015 14:19

kavoo pisze:"Bałem spojrzeć się w dół"

Interesująca figura syntaktyczna. To tekściarz ma taką wyobraźnię czy wokaliście "akurat tak się zaśpiewało" w studiu?


Oj tam Kavoo moim zdaniem trochę walnąłeś jak kulą w płot ;-)
Zerknij na swoją wypowiedź. Widzisz tam słowo "studiu". Jesteś znawcą polszczyzny to wiesz, że za ciągle pamiętnych czasów był to wyraz nieodmienny. Czyli użyłbyś formy "studio". Ponieważ ludzie, może i niedouczeni, odmieniali to słowo po latach stało się ono słowem odmiennym. Może "Mańki" wprowadzą nowy trend w polszczyźnie? ;-)

Jeżeli chodzi o słowotwórstwo jestem jak najbardziej na tak ;-)

Jeżeli chodzi o piosenkę to nie moja bajka, nie chwyta mnie niestety ;-)
Realizacja fajna, zachowujecie się na luzie co zaliczam na duży plus. Klawiszowe "solo" bardzo fajne :)

Awatar użytkownika
wieluch13
Posty: 260
Rejestracja: 09-01-2012 16:08

17-03-2015 18:48

huberdt pisze:
wieluch13 pisze:"She don't like cocaine" gdzie wedle gramatyki języka angielskiego powinno być "She doesn't like cocaine

Powaznie? Cale zycie myslalem, ze to Kokaina nie klamie, a nie ze jakas Ona jej nie lubi. :<

No chyba, ze sobie zartujesz a ja nie zlapalem. Jesli tak, to sory, ale Twoj avatar mnie zmylil;)



O fak przepraszam najmocniej... Zupełnie mi sie popierdzieliło, bo strasznie dawno nie słyszałem tej piosenki i zwyczajnie sie pomyliłem. Tak czy siak to o co mi chodziło dobrze złapałem czyli don't zamiast doesn't, które powinno być ze względu na gramatykę a zostało zmienione żeby bardziej pasowało.
PRS Custom 24 --> Korg Pitchblack --> MXR Phase90 --> MXR Smart Gate --> TC Electronic HOF mini --> TC Electronic Flashback X4 --> TC Electronic Spark Mini --> PRS Archon --> ENGL 4x12" Standard Straight

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

17-03-2015 19:51

To, co towarzysz kavoo interesującą figurą syntaktyczną mianował, bardziej profesjonalnie nazywamy inwersją i nie jest to nic niepoprawnego, zwłaszcza w poezji(mogę teksty piosenek do poezji zaliczyć? Mogę.), gdzie środkiem jest to stylistycznym, a i w mowie potocznej niezupełnie rację się ma, przyczepiając tego.
Język polski innym jest znacząco niż choćby niemiecki i nie istnieją tu tak sztywne schematy konstrukcji zdań, jak w onym.
Jak już o poprawną polszczyznę się kłócić zaczynasz, kavoosiu, warto mieć pewność, że wiesz, o czym piszesz.

Teraz będzie na temat.
Wokal wydaje mi się być nazbyt udziwnionym- jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, śpiewak sprawia wrażenie, jakby chciał na siłę pokazać, że śpiewać potrafi.

Muzyka(melodia, kompozycja) ogólnie dobra- przyjemna melodia, sympatyczna rytmika.
Solo w porządku, jak się należy- nie jest nazbyt długie, nie jest wtrąconą na siłę do utworu techniczną popisówą z rodzaju "patrzcie, jaki jestem świetny, jak wymiatam na gryfie, patrzcie no" i nie jest zanadto oderwane od całości piosenki.
Jednocześnie nie jest na tyle krótkie, by słuchacz wrażenie odnieść miał, że jest ono wynikiem jedynie schematowości kompozycyjnej, wtrąconym tylko po to, żeby było.

Tekstu się nie będę przyczepiał- nie wsłuchiwałem się zbytnio w słowa i językowych błędów nie szukałem.
Refren, odniosłem wrażenie(ostrzegam, że strasznie jestem na tym punkcie przewrażliwiony, więc z dystansem podchodzić do tego zdania), że troszkę trąci radiowymi piosenkami 'o wielkiej miłości do tej jedynej', które potem na dwa lata stają się ozdobami 'sylwestra z dwójką'.

Teledysk- nie bardzo wiem, o czym on jest. Niby można się domyślić, że chodzi o zabawę w chowanego w zajezdni ze starymi tramwajami, ale... nie potrafię się doszukać związku między byciem jedyną osobą rozumiejącą uczucia podmiotu lirycznego a bawieniem w chowanego w zajezdni. Wybacz.

Podsumowując- kompozycja i brzmienie cud-malina i jako, że jest to forum gitarowe, tutaj skończę. Tak trzymajcie.
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

17-03-2015 20:38

marcowyzajac pisze:wydaje mi się być nazbyt udziwnionym

Drogi marcowy kicaju... jestem niewyobrażalnie zawiedziony tym, że - jako uznany polonista o wielkiej swobodzie stylistycznej (głównie uznany przez siebie samego, no ale zawsze to coś ;-)) - nie zastosowałeś tejże swobodnej inwersji w cytowanej wypowiedzi i wzorem Roots Rockets nie napisałeś:
wydaje mi być się nazbyt udziwnionym

Wtedy z pewnością byłoby bardziej poetycko... i co najważniejsze - nadal poprawnie po polsku. Czyż nie tak? ;-)
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
RiffingMan
Doradca
Posty: 487
Rejestracja: 28-05-2011 21:56

17-03-2015 21:45

Zwrócę uwagę na jeszcze inną kwestię. Gitara jest idealnie wpasowana w nastrój, doskonale pełni rolę instrumentu drugoplanowego. Wielu gitarzystów nie rozumie, co to znaczy "być w tle", a zrozumienie tego jest bardzo potrzebne w wielu sytuacjach. Tutaj nie mamy do czynienia z takim przypadkiem. Szacunek! :)

Co do syntaksy... Dobrze, że jedną z cech języków naturalnych jest ich tolerancyjność. Terbza zwcrióć kovao hoonr, że wchwyycił tkai segózzcł. Swnaoti to dóowd, że użanwie schuałł utorwu. :)
Praktyka > Teoria > Sprzęt
Służę pomocą w zrozumieniu teorii muzyki, wystarczy wysłać prywatną wiadomość.

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

18-03-2015 15:45

Dzięki za opinie, nawet te negatywne jak kavoo. Tylko wg mnie on doczepil się na siłę do jednej rzeczy, coś w stylu:
A:w tym solo nie stroi Ci jeden dźwięk.
B:ale reszta spoko?
A:wiesz.. Nie stroi Ci trochę ten jeden dźwięk.

Ale i tak dzięki bo nie chce mi się kłócić, nie o to w tym powinno chodzić.
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

18-03-2015 18:19

Maniek to nie jest kwestia "uczepienia się" jakiejś pierdoły.

Jakby to była wrzutka jakiegoś raffa12 w postaci covera solo z Białego Misia nagrywanego smartfonem, to w przypadku takiego przykładu jak podałeś miałbym pojedynczego "sąsiada" na gryfie głęboko w dupie. Jak nagrywam swoje covery i coś mi wyjdzie nierówno, to tak samo mam to w dupie bo to nie jest materiał na płytę i nie ma powodu żeby się niezdrowo napinać aby każde uderzenie w struny było co do milisekundy w punkt.

No ale jakbym nagrywał kawałek w studio z zamiarem wyjścia z nim do ludzi i potem jeszcze kręciłbym do niego teledysk, to nie wiem jak ty, ale ja stanąłbym na własnych jajach żeby wszystko było perfect (nawet jeśli byłaby to najprostsza progresja I-IV-V i banalne solo na długich dźwiękach).

Ale OK, szanuję podejście do tworzenia na zasadzie "ch*** tam, jak mi jakiś babol wyjdzie to olać to, najważniejsze że reszta spoko. Co nie zmienia faktu, że takiego podejścia nie podzielam i mierzi mnie ono :-)

Myślę, że spokojnie mogę ze swojej strony zakończyć ten temat.
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
BulletProofCupid
Posty: 577
Rejestracja: 17-08-2009 03:34

18-03-2015 18:47

Wszystko spoko i aprobuję postawę, ale takie uporczywe przyczepianie się o - jak nie spojrzeć - pierdołę jest trochę nie w czasie :D
Godziny w studio odbębnione, wideło nagrane...nie no hurwa chłopaki nagrywamy jeszcze raz bo mi na forumie kavooo żyć nie daje za "Bałem spojrzeć się w dół" ;/ *wzdech*

Jakkolwiek by to było lub nie było poprawne po polszemu tak szkalowanie wałka o byle co w świetle całości (i robienie z siebie jakiegoś mesjasza, bo reszta plebsu to zwykła wazelina bez własnego zdania xD) już mocno wieje spaczonym poczuciem smaku i szukaniem dziury w całym. No, kurza melodia :l

platon10
Posty: 167
Rejestracja: 22-11-2010 09:40

19-03-2015 16:22

Nie ma co karmic trolla, takie ludki sa najgorsze. Niech kavo sam cos nagra i wtedy ocenimy czy tak by na tych jajach stanal zeby wyszlo perfect... Niestety perfekcjonisci maja to do siebie, ze sa najmocniejsi w gebie ;)

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

05-04-2015 01:53

Tak czy siak zapraszam do oglądania nas jutro (a nawet dziś) 05.04 w polsacie o 20:00 w programie Must be the music :)
https://www.facebook.com/events/1428445814132262/
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Enspirian
Posty: 114
Rejestracja: 16-09-2014 16:25

06-04-2015 10:29

Chciałbym tylko skończyć dyskusję słowami "artystom wszystko można, a sztuki nie da się podciągnąć pod żadne prawa". Może Ci się najwyżej nie podobać, ale nie możesz mówić, że coś ktoś robi nie tak, bo tylko autor wie co ma na myśli. Ponoć Szymborska próbowała zinterpretować swój własny wiersz i, względem klucza maturalnego, nie udało jej się to*. To dowodzi tylko tego, że ludzie próbujący sztukę usystematyzować i poddać regułom mogą to robić, ale z całą stanowczością można to wsadzić to między pośladki, bo to tylko nieudacznicy, próbujący w znajome ramy wbić coś, czego w ramy się wbić nie da.
P.S. Chciałem skończyć dyskusję, ale chyba wyszło, że prowadzę ją dalej. To nie było moim zamierzeniem.
*Doczytałem że to mit, ale podobna sytuacja mogłaby się wydarzyć, a zdarzyła się felietoniście Jerzemu Sosnowskiemu.
ObrazekObrazek<<<Transtube 212 EFX, ten jest tylko podobny.

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

06-04-2015 21:46

Obrabiać tyłek za plecami? LOL :-)))

A co miałem niby zrobić? Wysłać ci SMSa że właśnie wspomniałem o tobie w poście? Chyba przy okazji świąt paleta jajek spadła ci na głowę, bo majaczysz :-)
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
zekori
Posty: 345
Rejestracja: 27-05-2012 17:54

07-04-2015 23:41

No sory panie Raff ale stałeś się naczelnym przykładem jak coverów nie nagrywać, czy chcesz czy nie.

Co do piosenki, to pochwalić należało by "dobrze wpasowany" instrumental, a już przede wszystkim solo na klawiszach.
Z kolei wokal jako osoba, głos i tekst to dno (bez urazy). Jakieś wygibasy rodem z poloTV i banalny (wręcz radiowy) tekst o miłości.
Na męskim graniu wasz wokalista czułby się chyba nieswojo. (ale to już typowy hejt, bez urazy)
Cort X2 BK
Fender CD-60 (shadow SH-145bk)

+ Peavey Bandit 112 red
+ Roland Cube 20XL
+ Kustom Sienna 35 pro

+ Kolumna Aktywna RHA-12/2/250P

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

08-04-2015 17:08

Nikt się tu nie nabija. Ktoś się posłużył twoim przypadkiem dla przykładu, a ty już się unosisz.

rafff12 pisze:Nie będę z Tobą dyskutował, bo to się nigdy nie skończy.>>>> i w ogóle to nie ma sensu, masz zupełnie inne myślenie niż 95% ludzi na tym forum.

To nie do mnie, ale aż mnie świerzbi, żeby się ustosunkować. Primo, że nawet nie znasz sposobu myślenia 95% użytkowników(jeśli w ogóle znasz sposób myślenia choć jednego z nich, to pogratulować takiej zdolności odgadywania i wczuwania się), ale jeśli to potraktujemy jako skrót myślowy, jakoś się może wybronisz. Inna, bardziej rażąca rzecz jest, żeś stwierdził(a przynajmniej tak to zrozumiałem), że nie ma sensu dyskutować z kimś kto myśli w inny sposób niż tzw. "zdecydowana większość". Jeśli rzeczywiście tak uważasz, nawet współczuć tobie mi się nie chce. Ślepe poparcie dla większości to chyba najpodlejsze z upośledzeń umysłu.
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

Wróć do „Wasza twórczość”