Awatar użytkownika
TWStefan
Posty: 154
Rejestracja: 16-12-2009 14:47

24-09-2013 12:11

Witajcie użytkownicy tego zacnego, internetowego przybytku.

Część z Was już tam trafiła, ale tych którzy jeszcze nie mieli okazji chciałbym wraz z kolegą serdecznie zaprosić na profil, na popularnym serwisie społecznościowym, który w pełni poświęcony jest muzyce oscylującej w rejonach rocka progresywnego, jego wszelkich odmianach i pochodnych, a także jazzu.
Codziennie gwarantujemy podwójną dawkę dobrej muzyki, okraszoną naszym komentarzem, a także zapowiedzi koncertów i innych medialnych wydarzeń związanych z wyżej wymienionymi gatunkami.
Ze swej strony gwarantujemy, że oprócz bardziej znanych wykonawców, na naszym fanpage'u znajdzie się sporo miejsca również dla wielu perełek i każdy - zarówno doświadczony w prog rockowym boju, jak i początkujący - coś dla siebie u nas znajdzie.
Dlatego też, jeżeli jesteście chętni, by zapoznać się z czymś nowym (a może i dorzucić coś od siebie?) to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i w razie zainteresowania - polubienia naszej strony, którą znajdziecie pod adresem:

www.facebook.com/ProgresywnyRzecznikLudu

Pozdrawiamy i zapraszamy.

PS.
Uprzedzając co bardziej nadgorliwych Strażników w Zieleni - wczoraj wieczorem uzyskałem zgodę na umieszczenie tej pseudo-reklamy od samego Wielkiego Szu tego forum, także jak ktoś podniesie rękę na ten temat, będzie miał do czynienia z administratorem.

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

24-09-2013 15:59

ja podnosze reke ze srodkowym palcem na wszystko, co ma w sobie "facebook".

dislike!
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
TWStefan
Posty: 154
Rejestracja: 16-12-2009 14:47

24-09-2013 18:34

starahuta pisze:ja podnosze reke ze srodkowym palcem na wszystko, co ma w sobie "facebook".

dislike!

Ah ci współcześni buntownicy.

Innych, mniej ochoczo prezentujących wygimnastykowanie środkowych palców jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Dolo
Posty: 511
Rejestracja: 24-09-2012 12:46

24-09-2013 19:26

starahuta pisze:ja podnosze reke ze srodkowym palcem na wszystko, co ma w sobie "facebook".

dislike!


Powiało grozą.

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

24-09-2013 21:00

Dolo pisze:
starahuta pisze:ja podnosze reke ze srodkowym palcem na wszystko, co ma w sobie "facebook".

dislike!


Powiało grozą.


no ba!...
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Wróć do „Prog Rock”