Awatar użytkownika
michal3454
Posty: 7
Rejestracja: 29-04-2010 21:21

10-03-2018 17:12

Witam, noszę się z zamiarem powrotu do grania po dłuższej przerwie (5 lat) tak samo długą przerwę miałem od śledzenia rynku sprzętu gitarowego, i tu jestem pozytywnie zaskoczony bo widzę wysyp nowych marek i nowego sprzętu z szerokim wachlarzem możliwości, i tu rodzi się mój problem, jako że nieco wypadłem z obiegu potrzebuję pomocy w wyborze interfejsu usb który sprostał by moim oczekiwaniom.
Przede wszystkim zależy mi na dobrym brzmieniu i możliwości eksperymentowania z brzmieniem oraz na dobrym software, który urozmaicił by ćwiczenia i przybliżył by nieco pracę w "małym studiu". Chciałbym podpinać do interfejsu gitarę, bas i mikrofon (miło było by jednocześnie ale to nie jest wymóg)
Po wstępnych oględzinach zastanawiam się między klasycznym line 6 pod studio ux 2 a czymś z serii focusrite scarlett studio
Jak dla mnie sporym plusem line 6 jest duża ilość portów i z tego co pamiętam solidny pakiet oprogramowania, na temat focusrite wiem niewiele a na temat oprogramowania do niego nie wiem nic, ale czytałem sporo pochlebnych opinii i podoba mi się że jest oferowany w zestawach z mikrofonem i słuchawkami jak ten https://www.muziker.pl/focusrite-scarlett-2i2-studio-2nd-generation , które musiał bym dokupić osobno w line 6, możecie mi powiedzieć czy zestaw od focusrite jest coś warty?
Nie robi mi różnicy czy sprzęt jest nowy czy używany, jestem też otwarty na inne opcje, w każdym razie potrzebuję interfejsu, słuchawek i mikrofonu
Nie szukam też kompletnego studia za 200zł bo wiem że cudów nie ma ale przy cenie wolał bym zachować zdrowy rozsądek i dobry stosunek ceny do jakości bo do profesjonalisty ciągle mi daleko
Z góry dzięki za pomoc
Obrazek
Gibson flying v faded

Wróć do „Gitara i komputer”