Awatar użytkownika
6nt

15-10-2017 17:53

Janhalb pisze:@Solaris:

Przyjacielu, jest takie piękne, piemonckie powiedzenie:

Ma gavte la nata

Wyguglaj sobie :-)

Ja to znam jako turyńskie... no mam znajomych w Turynie, może dlatego ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."
Obrazek

Awatar użytkownika
starahuta

15-10-2017 18:01

Maciek no, popsułeś!... Poza tym tam nie jest cały czas zero, tam jest zero-trzy-pińć-szyść.

PS Gdybym posiadał w inwentarzu potomstwo, stanowczo nie mieszałbym jego spraw w taki wątek.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
6nt

15-10-2017 18:11

Nie no, takiej zabawy to się nie spodziewałem... A podobno w Polsce w latach '50 i '60 ostatecznie zlikwidowano analfabetyzm na wsiach. Z tego wynika, że kolega Autosan (czy co to tam za autobus był) z jakiegoś miasta być musi, bo o miastach w tym ogłoszeniu nie było (dla prościej myślących postautobusowych dzieci wywalę kawę na ławę, bo nie pojmie: to oznacza, że w mieście się jeszcze ze swoim analfabetyzmem ostałeś chłopcze). Taaak... mistrz ciętego riffu, master of klajster, jak skończy gimnazjum po tych ambitnie przepracowanych 5 latach, zaliczy szkołę branżową (tu ze dwa kible pewnie też zaliczając), siądzie sobie takie małe, brzydkie i głupie coś i zapłacze, że nagle się okazało, że jego, mistrza nad mistrze, jedynego słyszącego w świecie ludzi głuchych, nikt nie docenia... a on nawet wie, gdzie na tabulaturze zaznaczono "E" i że to wcale nie oznacza, że się robi kupkę w tym momencie... czyli wie już wiele, szanuje gitarę, kocha zespoły które dużo zarabiają, sam też... by chciał.

Strasznie lubię czasem głupich aroganckich i butnych ludzi - dostarczają niezmiennie wiele okazji do rozrywki na poziomie niewymagającym wysiłku intelektualnego.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."
Obrazek

Awatar użytkownika
starahuta

15-10-2017 18:27

Solaris, a słyszałeś izolowaną linię basu do MoP?

Awatar użytkownika
Maciekityle

15-10-2017 18:41

Ta dyskusja już dawno przekroczyła normy dobrego smaku(srom-laris tu przoduje) więc uwagi na temat tego jakie foty dodawać, a jakie nie jest tu nie na miejscu. Jakbym dodał wiiiinnnncyyyj cyferek do tej rozpiski riffowej to by się wykoleił... po prostu zapodałem mu "coś" co będzie się uczył miesiąc także zajmie się czymś wreszcie. Jeszcze jakby ten motyw Rolling Stonesów opanował co Szczęśniak gra w 01:22

https://www.youtube.com/watch?v=4lVbLE3CWo0

...to już w ogóle była by bajka... ale tam dochodzi machanie "wajchą" także ten motyw mógłby go przerosnąć, a więc na naukę tej kwestii musiałby przeznaczyć co najmniej dwa miesiące. Trzeba też srom-larsowi przyznać(co już ktoś pisał wcześniej) że również pisownie kaleczy koncertowo... ale czekamy na dalsze jego wypociny. Ubaw lepszy niż na karuzeli.

co za koncert.jpg
co za koncert.jpg (59.98 KiB) Przejrzano 233 razy
Ostatnio zmieniony 03-11-2017 14:33 przez Maciekityle, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogrywałem na YouTube więc się znam. Proszę zadawać pytania.

Awatar użytkownika
starahuta

15-10-2017 18:56

Klasyka; łezka się w Oku, czy tam Rydzyku kręci.

Janhalb

15-10-2017 19:21

6nt pisze:

Zgadza się, Turyn to stolica Piemontu ;-)

Awatar użytkownika
6nt

15-10-2017 21:41

Janhalb pisze:
6nt pisze:

Zgadza się, Turyn to stolica Piemontu ;-)

:oops: Normalnie, faktycznie, że tak... Ech, nie dość, że głuchy jestem i słabo gram, to jeszcze głupi, hehe. Na pocieszenie - zazwyczaj (kilka razy w roku) odwiedzam jednak Lombardię, Piemont może raz "zaliczyłem".
Obrazek

Awatar użytkownika
starahuta

16-10-2017 10:05

Ważne, że tak Panu powiedzieli. Mnie ostatnio powiedziano i przyznaję, że wpływ na zachowanie jest zbawienny. A i życiorys przemyśleć pozwala.

Wróć do „Thrash/Speed metal”