xbartex
Posty: 1
Rejestracja: 29-04-2017 21:07

30-04-2017 14:14

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza do Squiera Vintage Modified '70s. Chciałbym przeznaczyć na niego ok. 650 zł Zastanawiam się, jak w tytule, przede wszystkim nad tymi dwoma wzmacniaczami. Chciałbym, żeby były one możliwie uniwersalne. Będę grał głownie w domu, ale chce żeby miał też trochę więcej mocy :mrgreen: Najlepiej jakby miał wbudowane kilka efektów, gdyż nie mam żadnych kostek. Zapomniałem wspomnieć, że będzie to mój pierwszy piec (i gitara elektryczna oczywiście ;-) ), jednak nie jest to moje pierwsze spotkanie z gitarą, bo gram ponad dwa lata na akustyku i klasyku. Co sądzicie o wyżej wymienionych wzmacniaczach? Jak z ich jakością, brzmieniem, mocą, efektami? Może warto zainwestować w coś innego w tej cenie? Pytam Was, ponieważ nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w temacie, a mam niemałą zagwostkę ;-) Z góry wielkie dzięki za pomoc :-D

Pozdrawiam
Bartek

Derayes
Posty: 17
Rejestracja: 08-04-2017 11:42

05-05-2017 13:26

Hmm, próbowałem właśnie obydwu i Fender brzmi lepiej, choc Blackstar też nieźle.

W Mustangu nie podobają mi się presety i migające lampeczki, w tym brak wyraźnie zaznaczonej opcji 'clean' (bo mam dodatkowy multiefekt) chociaz pan w sklepie pokazał mi jak się to osiąga.
Blackstar ma pokrętła bardziej logicznie rozwiązane, widac mniej więcej co masz plus fajny bajerek ISF z brzmieniem amerykańskim i brytyjskim.
Stereo to raczej takie umowne bo trudno o dobry efekt jeśli głośniki są tuż obok siebie :-D

Z tych 2 chyba jednak wziąłbym Blackstara.
Derayes

niclas
Posty: 101
Rejestracja: 24-10-2016 15:46

23-05-2017 17:06

Jeśli trochę dorzucisz to mógłbyś wybrać tego Marshalla
https://muzyczny.pl/164173_Marshall-Code-25-wzmacniacz-gitarowy-25W.html

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 500zł - 1000zł”