Awatar użytkownika
yar3x3run
Posty: 29
Rejestracja: 31-05-2013 01:45

10-04-2017 14:18

Gryf: Mahoń/Through
Korpus: Mahoń/Flat
Podstrunnica: Heban
Główka: 6 Inline Reveresed
Klucze: Grover
Progi: 24/Jumbo
Menzura: 24 5/8"
Osprzęt: Chromowany
Wykończenie: Chameleon
Przetworniki: SD Blackouts AHB1 (aktywne)
Mostek stały

Gitara w stanie bardzo dobrym kupiłem jako nową więc jestem pierwszym właścicielem. Stan techniczny jak i wizualny bdb+ Ah.. Gitara posiada nietypowe kapitalne malowanie Chameleon które wygląda inaczej pod innym światłem ;) Raz Fioletowa Raz Zielona a czasem wręcz Czarna. Gitara świetna dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych guitarmanów. Ogólnie świetnie sprawdza się w ciężkich klimatach ale jest można z niej spokojnie zrobić uniwersalne wiosło. Gitara jest na strunach 10"46 i Standard lub Eb.

Jest to model który jest praktycznie identyczny jak ten na którym grał Chuck Schuldiner z zespołu Death , Chuck miał jeden pickup tu są dwa i jego korpus był z Olchy a tu jest Mahoń. Jednak nie mylić mi tej gitary ze Stealth którą nową można dostać poniżej 1000zł w sklepie ten model jest już nie produkowany i kosztował ponad 2200zł z z pickupami duncan designed a ja zamontowałem set za 700zł Blackoutsów

Gitara lekka bardzo wygodna, idealna do cieższej muzyki choć ja grałem na niej wszystko ;) Gryf jest prze wygodny najlepszy na jakim grałem a grałem na Epiphonach,Jacksonach, paru Ibanezach
Dodam że potencjometry są firmy Burny i kondensator Orange Drop. Które dobrałem do pickupów Seymour Duncan Blackouts są to AHB1 z wczesnej produkcji brzmią kapitalnie ;) Polecam

Do gitary dorzucam, uniwersalny pokrowiec oryginalny BC Rich który kupiłem osobno.

Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty w Raciborzu ;) nr kontaktowy 515 849 695


Cena 1300zł
Poszukiwania sprzętu.

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”