MisfitsManiac
Posty: 1
Rejestracja: 06-03-2017 15:18

06-03-2017 15:37

Witam serdecznie, szczególnie iż jest to mój pierwszy post na forum. Po paru latach grania na basie jak i gitarze elektrycznej rozglądam się za jakimś lepszym elektrykiem. W maju i w lipcu będę w UK, więc przytulę trochę pieniędzy, a co za tym idzie, rozpocząłem poszukiwania od dawna upragnionej gitary Dimebaga. Pierwszą gitarą w jakiej się zakochałem to Washburn Stealth 3ST. Oczywiście ze względu na jej cenę i praktycznie zerową dostępność, zacząłem szukać czegoś innego. Ani w Polsce jak i w UK (szczególnie Londyn) Washburnów ala Dime jest niewiele, i są to raczej te nowsze, kiepskiej jakości (prawda?). Oczywista oczywistość że fajne sztuki są w USA, lecz raczej nie uda się ściągnąć jakiejś do kraju w cenie, jaką chcę przeznaczyć. Zależy mi na klasycznym kształcie (Dean ML) lub wspomnianym Stealth. Oczywiście Floyd musi być :D Przetworniki najlepiej Bill Lawrence L-500 XLB, chociaż to jest najmniej istotne kryterium, zależy mi na desce i osprzęcie typu mostek, klucze. Kwota: do końca nie jestem pewien, ale przypuszczam, że około 500-600 funtów, chociaż może i lekko więcej (chyba się coś znajdzie w tym przedziale cenowym?). No i przede wszystkim tylko używki, jak najstarsze ;) (mam opinię, i raczej słuszną, że kiedyś robili wiosła lepiej). Nie jestem zbytnim znawcą tematu wioseł Dean ML, Washburn itp. więc chętnie poczytam, jakie serie są najlepsze, i jak sprawdzać, ażebym nie kupił czegoś, co tylko ma w nazwie Dimebag. Z góry dziękuję za odpowiedzi, liczę, że mi pomożecie :) Jeżeli zły dział, przepraszam i prosze o przeniesienie.

Wróć do „Gitary elektryczne”