Gerwazy89
Posty: 2
Rejestracja: 16-11-2016 23:12

16-11-2016 23:32

Cześć,

Całe życie zwiazany bylem ze sportem (siatkówka) i pewnie dalej bym go uprawial gdyby nie kontuzja przez ktorą co najwyżej moge grac w warcaby. Aby wypelnic czas popoludniami wpadlem na pomysl aby nauczyc sie w koncu grac na gitarze ( gdy byłem harcerzem to cos tam probowalem i nawet fajnie wychodzilo). Wiec jaka gitarke do 1000 zl polecacie i jakie macie wskazowki dla mnie. Z gory dzieki za pomoc ☺

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

17-11-2016 06:38

Gerwazy, musisz parę informacji podać jeszcze:
1. czy chcesz kupić gitarę klasyczną, akustyczną, elektryczną? W harcerstwie to pewnie klasyka lub akustyka używałeś, ale...
2. Co chcesz grać? Jaką muzykę?

To takie minimum.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

17-11-2016 08:54

Faktycznie - sprawa forum. Niewątpliwie kluczowa dla jego egzystencji...
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Gerwazy89
Posty: 2
Rejestracja: 16-11-2016 23:12

17-11-2016 13:14

Standardowo popkulturowa muzyka, ballady rockowe etc. Co lepsze klasyk czy akustyk?

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

17-11-2016 13:48

Nie "lepsze" - to dwie różne koncepcje, choć wyglądają na pierwszy rzut oka podobnie. Oj zaraz Ci paru kolegów pojedzie, na razie widzę, że się powstrzymują ;-)

Zanim zaczniesz szukać gitary, poczytaj trochę, dowiedz się czego tak naprawdę chcesz. Bo to co napisałeś, można "przetłumaczyć" na bardziej zrozumiały dla wielu sposób: "chcę jeździć samochodem, jakie auta do XXX zł mogę wybrać? kiedyś jeździłem i nieźle mi szło" i dostaniesz zwrotne informacje o SUVach, kombi, sedanach hothatchach itp. Każdy inny, każdy lepszy w czym innym i do czego innego. najpierw więc zdecyduj się co, jak i na czym chcesz grać, trochę zorientuj się sam w swoich potrzebach i możliwościach rynku, potem zajrzyj do odpowiedniego działu tu na forum (tematów "gitara taka i owaka do 1000 zł" jest tu sporo), a potem skonkretyzuj pytanie. tak będzie łatwiej i unikniesz "pałowania", które zapewne w głowach minimum kilku osób już się na Ciebie kroi ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Gitarzysci.pl - Sprawy forum”