ykpost
Posty: 25
Rejestracja: 02-12-2014 18:14

31-10-2016 01:04

Póki co zbieram jeszcze kasę, ale jestem praktycznie zdecydowany na któryś z tych dwóch, posiadają po prostu wszystko czego potrzebuję i wydają się mieć wystarczająco dobre brzmienie dla mnie. Pytanie tylko czy warto dokładać prawie 900 zł do Deluxe 40? Czytałem jego specyfikację i wydaje się praktycznie taki sam, jedyne różnice jakie znalazłem to oczywiste 4W mocy więcej, jakieś dodatkowe pierdoły do RedBoxa i troszkę inny wygląd. Uprzedzając, Grandmeister jest jak dla mnie przekombinowany, wolę coś prostszego.
Znalazłem taki film, co prawda jest to porównanie Deluxe 40 i właśnie Grandmeister. Z tego co udało mi się zrozumieć moim "kalecznym" angielskim to to, że podobno przeprojektowali preamp.

https://www.youtube.com/watch?v=pXok1oHky6A

Ktoś ma jakieś doświadczenia/wiedze dot. rzeczonych wzmacniaczy? Będę wdzięczny za podzielenie się informacjami.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

31-10-2016 10:44

Ten wzmacniacz (Deluxe) to nowość, więc pewnie praktycznego doświadczenia za wiele nie ma. Ja bardzo lubię metaliczne brzmienie H&K, jestem w kontakcie z dealerem. Wiem, że istnieje u nich taka opcja, żeby sobie wypożyczyć od nich do ogrania (zostawiając kaucję w wysokości ceny sprzętu) i samemu popróbować. Warto z tej opcji skorzystać i przekonać się samemu.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

ykpost
Posty: 25
Rejestracja: 02-12-2014 18:14

31-10-2016 18:04

Dzięki za info, być może tak właśnie zrobię, tylko muszę nazbierać jeszcze więcej kasy ;)

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”