Awatar użytkownika
kubzun
Posty: 1360
Rejestracja: 28-11-2011 17:27

13-07-2016 18:15

Witam.
Po raz kolejny chcę sprzedać moje wiosło. Jednak tym razem jestem zdecydowany na to. Nie posiadam na ten moment zdjęć, wrzucę link z olx lub alegro na dniach, a na ten moment mogę komuś przesłać na mail. Kolor złoty. Gitara ma świeże progi, nie złochane. Most zablokowany. Brzmi cudnie, i tak samo się na niej gra. Jakiś czas temu sprawdzałem piec, właściciel u którego widziałem fenderka i jakiegoś ibaneza lat 40+ stwierdził, że nie wiedział że na takim wiośle gra się aż tak przyjemnie. Jest mega wygodna, jak wszystkie tego typu gitary z "wyścigowymi" gryfami. Gitara mimo że nie korzystam z blokady, strój trzyma perfekcyjnie, nawet po godzinach gry. Klucze oryginalne, prawdopodobnie są to gotoh. Wiosło ma 2 pozycje, gryf i most, i tak jakby przełącznik rozłączający humba gryfowego, przez co można poudawać Pink Floyd :D
Sprzedaję z racji braku czasu. Na ten moment gitara stoi, kurzy się, nie gram na niej wcale. Mimo to jeśli ktoś zaproponuje mi za nią ciekawego les paula, to poważnie się zastanowię. Ibanez blazer z super 70 jeszcze lepszy.
Nie podam ceny, powiem że do negocjacji. Ponad tysiąc, jednak sam nie wiem ile jest warta po moich "przeróbkach", napewno nie tyle co oryginalna. Zachęcam do obejrzenia, kontakt przez forum lub 508 495 074. Można sobie pograć na niej u mnie, mam piec lampowy, więc będzie jak sprawdzić. To jest poważna oferta. Dorzucę jakieś struny, pokrowiec, pasek, straploki albo stojak, coś tam mam do dorzucenia, wszystko to kwestia negocjacji.
Pozdrawiam :)
Jakub
PS. te wiosło naprawdę ma wygar, można się zdziwić jak fantastycznie reaguje na przester. Może nie jest to ideał, ale napewno jeden z tych "bardziej udanych" egzemplarzy.
vinta9e pisze:W życiu potrzebne ci będą tylko dwie rzeczy: WD40 i taśma klejąca. Jeśli coś się nie rusza a powinno, użyj WD40. Jeśli się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej.

Awatar użytkownika
kubzun
Posty: 1360
Rejestracja: 28-11-2011 17:27

24-07-2016 03:13

Wybaczcie za brak zdjęć. UP
vinta9e pisze:W życiu potrzebne ci będą tylko dwie rzeczy: WD40 i taśma klejąca. Jeśli coś się nie rusza a powinno, użyj WD40. Jeśli się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej.

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”