Stasiek
Posty: 1
Rejestracja: 17-06-2016 20:37

17-06-2016 21:01

Witam serdecznie,
Mam do sprzedania gitarę lutniczą wykonaną w pracowni HM Guitars przez Romana Rolkę w Mysłowicach.
Gitarę posiadam od dobrych trzech lat i jestem jej drugim właścicielem zaraz po moim nauczycielu od którego ją odkupiłem i który był zleceniodawcą wiosła.
Praktycznie rzecz biorąc cały ten czas przeleżała w futerale, dlatego w zasadzie jedyne co jej dolega to delikatne zakurzenie.
Korpus: Mahoń wzorowany na Ibanez S (jest wycięcie pod tremolo, które było tam do pewnego czasu – zostało jednak zastąpione sztywnym mostem)
Gryf: Klon Falisty
Podstrunica: Palisander
Pickupy: Seymour Duncan SH4 SH2
Singiel: Nie pamiętam niestety jaki :-/
To co wyróżnia ten sprzęt prócz pięknego brzmienia, to elektronika:
- przez lutnika został zamontowany przełącznik który rozłącza cewki (singiel zostaje odłączony i w środkowej pozycji działają dwa humby jednocześnie, co w połąceniu z rozłączaniem push pullami każdego pick’upu z osobna daje ponad 20 kombinacji – kiedyś to liczyłem, jest tego naprawdę sporo i zabawa nie ma końca, w obecnej chwili już po prostu nie pamiętam) ;-)
Na żywo prezentuje się naprawdę świetnie, widać piękną strukturę użytego drewna oraz piękne malowanie.
Stan oceniam na bardzo dobry, wiadomo że po takim czasie przydałby się jej serwis.
Koszt wykonania tej gitary dobił do kwoty ponad pięciu tysięcy złotych, poświadczyłby o tym na pewno sam wykonawca, gdyby jeszcze żył.
Sprzedaję ponieważ u mnie się kurzy, a jest to na pewno wiosło warte zainteresowania.
Gitarę można obejrzeć w Warszawie, chętnych zapraszam do kontaktu przez telefon 731 721 251 – odpowiem na każde pytanie.
Pozdrawiam! ;-)

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”