Hexado
Posty: 9
Rejestracja: 10-01-2012 22:45

10-06-2016 21:16

Witam, oferuję fantastyczne amerykańskie combo gitarowe Peavey Bandit 112. Do wzmacniacza dodaję footswitch oraz kabel zasilający. Sprzęt myślę, że doskonale znany i lubiany. Jest to bezpośredni konkurent Marshalla Valvestate 8080. Miałem oba wzmacniacze i uważam, że Peavey jest znacznie bardziej uniwersalny i posiada większy zapas mocy. Moje combo jest z lat 90, z najlepszego okresu produkcji Bandita (jeden z wyższych modeli). Głośnik Blue Marvel.

Combo jest bardzo głośne - nawet przy szalonym perkusiście zostaje nam duży zapas. Dwie barwy kanału czystego (rewelacja) no i przester, który zdaniem wielu jest największym atutem tego sprzętu. Tryby Classic, Vintage i Hi Gain pozwalają ukręcić wszystko - od bluesowego plumkania, aż do mocnego metalu. Combo bardzo dobrze współpracuje z kostkami. Jest to jeden z najlepszych wzmacniaczy tego typu w przedziale do 1000zł. Wbudowany Reverb, możliwość rozszerzenia do dodatkową kolumnę, pętla efektów. Czego chcieć więcej? Polecam! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania - sprzęt jest w idealnym stanie i zachęcam do odwiedzenia mnie z gitarą żeby go ograć.

Powodem sprzedaży jest to, że przesiadłem się na efekt cyfrowy z kolumną aktywną więc Peavey stoi i czeka na lepsze czasy.

Kontakt do mnie:
hexado@gmail.com
lub telefon
727 045 328

Nie jestem handlarzem! Przesyłka kurierska sprzętu jest w cenie, ale zachęcam do odbioru osobistego! Ze swojej strony mogę zapewnić, że wzmacniacz będzie opakowany pancernie! Dla chętnych prześlę więcej zdjęć.


http://allegro.pl/show_item.php?item=6259867946

Wróć do „Sprzedam (Wzmacniacze i kolumny)”