Awatar użytkownika
Mefir666
Posty: 6
Rejestracja: 18-03-2010 16:01

15-03-2016 23:52

Witam.
Do sprzedania zawodowa gitara ,nie żaden podrabianiec, Jackson RR3. Każdy zainteresowany powinien wiedzieć co ta gitara ma sobą do zaoferowania. Gitara została wyprodukowana w Japonii w 2006 roku, sprowadziłem ją z Wielkiej Brytanii. Jestem jej pierwszym i jedynym właścicielem w Polsce już od około 5 lat. Większość czasu przeleżała w szafie albo na ścianie ,choć ostatnimi czasy używałem jej częściej.

Jeśli chodzi o wady ,większość widać na zdjęciach. Obicia rogów ,nieznaczne wytarcie lakieru na osłonie elektroniki ( jeśli komuś by to bardzo przeszkadzało ,można temu zaradzić u lakiernika niewielkim kosztem) ,delikatne przetarcia na niskich progach przy basowych strunach ,nic poważnego. Jest też delikatnie wykruszony narożnik osłony przetwornika przy gryfie. Poza tym kilka małych obić i rysek ,wszystko starałem się uwiecznić na zdjęciach. Prawdopodobnie przydałaby się wymiana potencjometra od przetwornika przy gryfie ,jakoś „późno bierze”.

Poza tym regulacja gitary ,choć jako wadę tego raczej nie można zaliczyć ;) Sam bałem się brać za ustawianie Floyda ,krzywizny etc . ,a jakoś do lutnika mnie nie ciągnęło. Po zmianie strun ustawiłem tak ,żeby dało się ją nastroić i żeby trzymała strój. Na kluczach jeszcze fabryczna folia. Pielęgnowałem ją regularnie preparatami Dunlopa i Gibsona.

Stan gitary oceniam na –bardzo dobry. Cena nie jest wg mnie wygórowana. Jest to egzemplarz w unikatowym wykończeniu z topem z klonu płomienistego ,bardzo ciężko spotkać na internetach takiego RR3. Poza tym jest to dużo lepszy wybór niż inne gitary w podobnej cenie, produkcji chińskiej czy indonezyjskiej. Do gitary dodaję oczywiście wajchę tremolo ,oraz klucze do regulacji pręta i mostka. Sprzedaję z powodu zmiany na inną gitarę ,tym samym jedynie wymiana za pieniądze wchodzi w grę.
Cena 1850 zł.
Oczywiście czekam na propozycje.

Specyfikacja:
Alder body (with flamed maple top under transparent finishes)
Bolt-on maple neck with scarf joint headstock
Ivoroid binding on neck and headstock
Seymour Duncan JB TB4 humbucker (bridge) and Jazz SH2N (neck) humbucker
Compound-radius rosewood fretboard
MOTO sharkfin inlays
25-1/2" scale
22 jumbo frets
Floyd Rose Licensed Jackson JT580LP low-profile double-locking tremolo
Volume, volume, tone, three-way
Sealed die-cast tuners
Black pickguard
Black hardware

Pozdrawiam.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jackson Obrazek RR3 ||| Peavey Obrazek Bandit 112

Awatar użytkownika
Mefir666
Posty: 6
Rejestracja: 18-03-2010 16:01

23-03-2016 14:25

Witam.
Oferta już nie aktualna. Krysia znalazła swój nowy dom.
Pozdrawiam.
Jackson Obrazek RR3 ||| Peavey Obrazek Bandit 112

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”