Awatar użytkownika
Nirvan
Posty: 82
Rejestracja: 14-07-2011 17:12

09-01-2016 09:47

Hej ;)

Wczoraj wrzuciłem nowy pełny cover.
Chyba najbardziej dopracowany cover jak do tej pory, wizualnie i dźwiękowo ;)

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hbQXCopdx10

Co myślicie?

Temporal
Posty: 110
Rejestracja: 12-08-2013 09:41

16-01-2016 19:26

Nikt jeszcze nie skomentował? Liczyłem przynajmniej na kolesia, który wiecznie płacze, że prawdziwe granie to tylko na 6 strunach, nie na cortach i tylko treshe ala stara meta.

Tak na temat: genialny utwór sobie wybrałeś. Wykonanie bardzo dobre. W sumie sam podkład jest idealny i nie można się do niczego przyczepić. Są różne "przeszkadzajki" w tle itp. jest naprawdę pro. Co do vokalu, to barwe Davis'a cieżko podrobić, u Ciebie jest więcej screamu niż śpiewania, ale w końcu to twoje wykonanie. Jak najbardziej na plus.
losswistakos pisze:1-sza zasada pinch harmonics'ów
wychodzą wszystkim, tylko nie Tobie
2-ga zasada:
jeśli nie wychodzą Ci harmonics'y, to jeśli masz jakąś ulubioną piosenkę, to z pewnością jest nimi syto okraszona :<

True story :<

delaa
Posty: 70
Rejestracja: 13-03-2015 10:01

28-01-2016 17:35

Moc roboty pewnie - i świetny efekt końcowy.
Pozdr.

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

29-01-2016 08:11

Temporal pisze:Nikt jeszcze nie skomentował? Liczyłem przynajmniej na kolesia, który wiecznie płacze, że prawdziwe granie to tylko na 6 strunach, nie na cortach i tylko treshe ala stara meta. .

To się przeliczyłeś, młody człowieku -- o ile znam typa, żeby zapłakać, musiałby przesłuchać.

PS Zapomniałeś dodać: na większej liczbie progów niż te trzy najbliżej siodełka :) I nie wiem, skąd to "tylko"... Słowem...
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

29-01-2016 08:49

Muzycznie - całkiem udany cover.

Wizualnie... bez dźwięku wygląda trochę jak występ kabaretu przebierańców, ale muszę przyznać, że zrobione to jest naprawdę dobrze.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

29-01-2016 11:17

Zawsze ceniłem w tych śmiesznych zespołach strój (tj. imidż), a zwłaszcza maski; takie coś należy wykonywać zasłaniając twarz. Do perfekcji doprowadził to Slipknot (wcale przecież nie biorąc przykładu z Gwar, który też był ostro obciachowy). Widziałem ich fotkę ostatnio w Niułslisu, powiedzieli, że chcą zagrać z Behemothem, (dowiedziawszy się nb. na miejscu, że to polski wyrób). Dobrze im tak, za darcie książek powinna być jakaś kara.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
Geohound
Moderator
Posty: 2279
Rejestracja: 19-06-2008 17:25

29-01-2016 18:09

Oryginału co prawda nie znam, ale jedno mnie mocno gryzie - basista chciał być tak blisko Fieldy'a, ze ten fret noise wyszedł aż komicznie. Kompletnie nie tak, jak to powinno u Korna brzmieć.

Temporal
Posty: 110
Rejestracja: 12-08-2013 09:41

13-02-2016 22:20

starahuta pisze:Zawsze ceniłem w tych śmiesznych zespołach strój (tj. imidż), a zwłaszcza maski; takie coś należy wykonywać zasłaniając twarz. Do perfekcji doprowadził to Slipknot (wcale przecież nie biorąc przykładu z Gwar, który też był ostro obciachowy). Widziałem ich fotkę ostatnio w Niułslisu, powiedzieli, że chcą zagrać z Behemothem, (dowiedziawszy się nb. na miejscu, że to polski wyrób). Dobrze im tak, za darcie książek powinna być jakaś kara.


Twoje posty tylko potwierdzają jak żałosne musi być twoje życie. Tak bardzo musisz na siebie zwrócić uwagę, że aż wierzysz w to, że kogoś obchodzi co myślisz na jakiś temat. Tylko Ty się znasz na wszystkim, a reszta to idoci. Szkoda że zawsze twoje słowa obracją się przeci tobie, a moc hipokryzji w tobie wielka. No ale w końcu chowasz się za maską internetu jak te śmieszne zespoły więc pewnie to czyni cię kimś lepszym. Człowiek sukcesu normalnie. Idź dalej zmieniać swiat z wyoskości swojego fotela, czy jak to tam szło.

Pozdro no Re
losswistakos pisze:1-sza zasada pinch harmonics'ów
wychodzą wszystkim, tylko nie Tobie
2-ga zasada:
jeśli nie wychodzą Ci harmonics'y, to jeśli masz jakąś ulubioną piosenkę, to z pewnością jest nimi syto okraszona :<

True story :<

Wróć do „Wasza twórczość”