bmwz5
Posty: 3
Rejestracja: 13-07-2011 22:51

29-01-2016 14:58

Nie tak dawno (jakiś tydzień temu) kupiłem sobie ten wzmacniacz (Blackstar ID CORE 20) i dzisiaj postanowiłem go podłączyć pod USB w moim komputerze. Problem w tym, że laptop nie widzi wzmacniacza tak jak powinien (w menadżerze urządzeń widnieje jako "Nieznane urządzenie USB (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)"). Teraz mam problem, gdyż kompletnie nie wiem co robić, aby móc korzystać z pełni możliwości mojego wzmacniacza. W internecie widzę, że problem ten jest niestety dość popularny, aczkolwiek nie doszukałem się żadnego konkretnego rozwiązania - wygląda to tak, jakby po prostu brakowało driverów do tej wzmacniacza, może ktoś posiada je na komputerze? Próbowałem zainstalować to na laptopie z Windowsem 8.1, zaktualizowałem Silverlighta i Net Framework, ale to nic nie pomogło.

Aa, dodam, że w Blackstar Insider jest informacja "Not connected" przy typie wzmacniacza. Szkoda, że Blackstar nie daje żadnej płyty z driverami ze wzmacniaczem, może ktoś przy okazji innego wzmaka od tej firmy dostał takową i byłby skłonny podzielić się plikami, które się na niej znajdują?

Spotkał się ktoś z podobnym problemem i wie, jak go rozwiązać?

iszkari
Posty: 1
Rejestracja: 14-03-2017 21:58

14-03-2017 22:01

Hej,
Czy udało Ci się ten problem rozwiązać? Jeśli tak to jak?
Mam podobną sytuację, tylko że korzystam z ID CORE BEAM. Może też komuś się udało z tego wybrnąć?
Próbowałam zmienia ustawienia zapory sieciowej, reinstalować, ale nic nie pomogło.
Bardzo proszę o radę

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”