jackie
Posty: 1
Rejestracja: 31-08-2015 17:06

25-11-2015 20:23

Mam do sprzedania wysokiej klasy gitarę od lutnika Lemański.
To bas wysokiej klasy. Ma 16 lat.
Była robiona na zamówienie pod gitary Johna Petrucciego. Gryf z tyłu specjalnie nie jest lakierowany, dzięki czemu można się łatwiej i szybciej poruszać po strunach.
Jest w odcieniu ciemnego brązu i lakierowana na korpusie.
Ma ibanezowskie przetworniki. Jeden z potencjometrów jest "wciskany" (można przetwornik rozłączyć na pojedynczy pickup).
Przełącznik trój - pozycyjny.
Mostek jest ruchomy - oryginalny Schallera.
Nie znam specyfikacji drewna, prawdopodobnie korpus - mahoń, gryf - klon.
Akcja strun jest bardzo niska, co można dostrzec na zdjęciach.
Pięknie brzmi na sucho. Podpięta do pieca na clean lub przester. Przy dobrych umiejętnościach można zagrać naprawdę świetną solówkę.
Gryf przykręcany.
Klucze wykonane z Niemczech.

Nie posiada żadnych obić, stłuczeń czy zadrapań. Nie ma potrzeby naprawy. Do gitary dołączam case, struny ora.
Gorąco polecam kupno gitary, szczególnie osobom grającym zawodowo.
Istnieje możliwość ogrania w Łodzi.

Cena: 3 700 zł. Możliwe negocjacje. :)

O więcej zdjęć i informacji proszę pisać. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.

PoganHorns
Posty: 149
Rejestracja: 23-07-2015 11:32

25-11-2015 20:52

Zajebisty bas. Jaką ma menzurę? 55 czy 68? Ja pierdolę! Po wyborach zwątpiłem w ten naród, ale myślę "poczekamy, zobaczymy". Ciemność widzę, ciemność!

Awatar użytkownika
Dale Cooper
Posty: 996
Rejestracja: 31-10-2008 10:16

25-11-2015 22:24

Lemanski robi gitary z napisem Ibanez, ktore maja byc jak Music Man, a wygladaja jak Ibanez RG. Do tego sa basowe i maja wciskany potencjometr. Czizas.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

25-11-2015 23:16

Bas z Floydem.. Rządzi
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”