brian66
Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 04-06-2015 18:42

22-11-2015 00:27

Są takie efekty, których nie da się zaszufladkować. Jednym z nich jest Electro harmonix Freeze. Za jego pomogą możemy "zamrozić" jedynczy dźwięk lub cały akord, tworząc w ten sposób nieskończony sustain.
https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/37/19206/electro-harmonix-freeze.html

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

22-11-2015 00:41

Przydałby się jakiś moderator albo admin... Wchodzi taki koleś, wrzuca puste reklamy do działu "poradniki"... To chyba zasługuje na banana...
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

brian66
Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 04-06-2015 18:42

22-11-2015 01:48

Owszem, jest to dział "poradniki", ale w nawiasie jest tak dopisek "sprzęt muzyczny", więc dział jak najbardziej prawidłowy. Co do banów i adminów, to myslisz, że sam sobie pokolorowałem nick bez niczyjej wiedzy i zgody, po czym zacząłem reklamować bez uzyskania pozwolenia? :)
I jeszcze odpowiem tutaj na Twój post pod tematem o multiefekcie.
Informacje na jego temat sa w linku, a takie tematy służą również temu by dzielić się opiniami na temat danego efektu. Sam na przykład jestem ciekaw opinii na temat efektu Digitech Supernatural, bo chciałbym by wypowiedział sie na jego temat ktoś, kto go posiada.
To tyle w tym temacie :)

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

22-11-2015 09:41

Ok, czyli, jak rozumiem, jak Kross jest na zielono, to już może chamską reklamę walić jako "poradnik"? I inny zielony mu nie podskoczy? Myślałem, że takie rzeczy to tylko w polityce... Przez takie podejście fora upadają. Wartość merytoryczna twoich ostatnich wpisów to absolutne zero. Jedyny cel - sprzedaż, więc naciąganie, że w nawiasie jest (sprzęt), tylko zwiększa irytację, bo pokazuje, że uważasz forumowiczów za debili. Dla mnie tytuł działu oznacza, że mają tu być poradniki do sprzętu muzycznego, a nie reklamy sklepu internetowego. Tak Ci kiepsko sprzedaż idzie, że już musisz takich chwytów używać? Słaba rekomendacja sklepu...
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

zbiniek
Posty: 48
Rejestracja: 14-01-2015 21:40

23-11-2015 11:40

brian66 pisze:Owszem, jest to dział "poradniki", ale w nawiasie jest tak dopisek "sprzęt muzyczny", więc dział jak najbardziej prawidłowy...


To w takim razie po co jest dział giełda? -> gielda-gitarowa-f22.html

W pełni popieram wypowiedź kolegi 6nt.

Niestety widać, że "władzy forumowej" wcale nie zależy, żeby cokolwiek z tym robić. A szkoda...

I na koniec specjalna dedykacja dla "władzy": "Ja tu widzę niezły burdel" -> https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A

Wróć do „Poradniki (sprzęt muzyczny)”