Gitarus
Posty: 32
Rejestracja: 30-07-2013 21:24

07-11-2015 14:18

Sprzedam mikser Presonus Studio Live 16.0.2

OPIS:

16 wejść, 4 wysyłki AUX,
12 przedwzmacniaczy mikrofonowych ‘XMAX’ pracujących w klasie A,
Hi-endowe konwertery AD [zakres dynamiki 118 dB],
32 – bitowe przetwarzanie wewnętrzne [również dla procesorów efektowych],
Standardowo wbudowany interfejs FireWire 16x16,
Opcjonalna możliwość zamontowania miksera w racku,
Zapamiętywanie wszystkich ustawień miksera [SCENE] włączając poziomy tłumików ze wskazaniem ich pozycji na wskaźnikach diodowych LED,
Tłumiki 60 mm,
Niezawodna, solidna konstrukcja - wytrzyma każde trudy sceniczne,
Talkback, dla komunikacji realizatora z muzykami,
Gniazdo 12V BNC,
MIDI IN/ OUT,
Kompatybilny z Windows i MAC,
Pełne oprogramowanie dla Windows i MAC [Studio One Artist, Capture 1.1, Virtual StudioLive],
Darmowa aplikacja StudioLive Remote dla iPhone’a i iPad’a [Apple App Store],
Interfejs audio kompatybilny z popularnym oprogramowaniem; Samplitude, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar, Digital Performer, Ableton i inne.


WYMIARY:

Długość: 397 mm,
Szerokość: 106 mm,
Wysokość: 140 mm,
Waga: 9,072 kg.

Dokładne opisy i parametry można znaleźć w internecie. Tutaj można przeczytać test: https://www.infomusic.pl/test/35181,tes ... ive-16-0-2

Mikser jest używany przez 2 lata ok 20 razy w roku. Zawsze przechowywany i używany w case, który jest wliczony w cenę. Sam case na Thommanie kosztuje ok 700zł. Teraz mikser leży w case'ie i się kurzy, bo mam już inny, na którym pracuje. Bardzo wygodny w użytkowaniu oraz prosty w obsłudze, pomimo posiadania wielu funkcji (bramka, compresor, efekty itp.).

Stan wizualny bardzo dobry. Stan techniczny również, z tym, że jest problem z jednym kanałem. Wygląda, jakby nie działał. Natomiast, gdy podłączyłem mikser pod komputer, żeby uaktualnić oprogramowanie, kanał zaczął działać. Później znów przestał. Nie wiem, jaki jest koszt naprawy oraz czy jest konieczna wysyłka do serwisu. Być może reset do ustawień fabrycznych przez kompa pomoże.
Ale, jak pisałem, mam inny mikser i z tym nie chce mi się bawić.

Tutaj link do allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=5782537820
Zapraszam do sprawdzenia miksera osobiście u mnie we Wrocławiu.
Możliwa negocjacja przy sprzedaży poza allegro.

W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę śmiało pisać.

Wróć do „Sprzedam (Pozostały sprzęt muzyczny)”