Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

28-10-2015 15:59

Czy ktoś wie gdzie jest? Szukam w internetach, a tam cisza. Na oficjalnej stronie Line6 jest adres i namiary na jedną firmę, napisałem do nich, ale tam cisza i ze strony tej firmy nie wynika, żeby się tym zajmowali. Mam staruszka, pierwszego Flextone (jeszcze z głośnikiem Eminence, zanim zaczęli wrzucać Celestiony) i chciałbym go dać do przejrzenia i ewentualnie kilka drobiazgów popoprawiać, a nie wiem gdzie to zrobić...
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

05-11-2015 15:30

OK, cisza mówi wiele, czasem więcej niż odpowiedź. To ja z innej strony: czy ktoś dysponuje instrukcją obsługi do Line6 Flextone (w sumie chyba wszystko jedno która wersja, poradzę sobie) w języku polskim? Ew. schematem elektroniki również? Zdjąłem ze strony producenta instrukcję, nieco śmiesznie po angielsku napisaną, ale przyznam, że mimo niejakiej biegłości w tym języku (u mnie to codzienna praca) wolałbym jednak w swoim... Jakbym miał to i jeszcze schemat, to z pomocą kumpla-elektronika stałbym się szczęśliwym człowiekiem ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”