Krimsky
Posty: 24
Rejestracja: 03-09-2015 17:14

03-09-2015 17:16

Cześć,

Poszukuję obecnie gitarki. Mam kilka na oku i pytanie - którą lepiej wybrać i dlaczego?
Mój staż to około 5 lat. Gram stoner rocka, psychodelicznego rocka, grunge/punk rocka.

No to tak...

1) Squier Vintage Modified Jaguar (używka) ze zmienionymi siodełkami mostka na GraphTech TUSQ dzięki czemu struny już nie spadają jak to jest w tych modelach. Cena to 1100 zł. Made in Indonesia. Standardowe przetworniki. Nie mam jak ograć, czekam na próbki brzmieniowe od właściciela.

2) Aria Pro II CS-200 (używka) z 1984 roku. ~1200 zł. I to tyle co mogę powiedzieć, dostałem tylko próbki, bo nie mogę jej ograć. Brzmi fajnie, ale nigdzie nie mogę znaleźć o niej info. Ponoć Arie są dobre, ale czy ten model też?

3) Tutaj nówka - Hagstrom F20T (~1200 zł). Dźwięk był piękny, a i gitarka super wygodna. Znów nie mogę za to znaleźć informacji.

Prosiłbym was bardzo o jakieś podpowiedzi i argumentacje tego, bo powiem szczerze, że w ciągu nadchodzącego tygodnia chciałbym już jakąś gitarkę posiadać (wymieniam starego Epi Speciala, bo jest zwykłą kupą...). Ponadto co powiecie na inne Hagstromy albo ogólnie gitki do ~1500 zł. Używki jak najbardziej.

Jeszcze co do Hagstroma - jestem w nich po prostu zakochany, serio!

Proszę o w miarę szybkie info.

Pozdrówki :-)

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”