Enspirian
Posty: 114
Rejestracja: 16-09-2014 16:25

30-08-2015 17:57

Witam. Chciałbym zaprezentować kilka riffów i poprosić o opinie czy "bedzie co" z tego. Filmiki krótkie (1-2 min), jest ich 5 - w różnym klimacie - i zawierają coś jak szkice piosenek. Riff + refren, czy jakieś przejścia, coś takiego.
Nazwy są tylko nakierowujące, robocze, żeby dało się o tym zamienić słowo.
Proszę o podejście do tego nie okiem technicznym, bo nie ma popisów, wolałbym, żebyście ocenili klimat i ogólne odczucia. Świata tym nie chcę zwojować ale szukam jakiegoś bandu, żeby robić coś w tym rodzaju
playlista:
https://www.youtube.com/watch?v=9PTWWUZ ... 2f&index=1
Z góry dziękuję za opinie i pozdrawiam.
ObrazekObrazek<<<Transtube 212 EFX, ten jest tylko podobny.

Awatar użytkownika
Ajot
Posty: 66
Rejestracja: 24-05-2013 10:53

02-09-2015 22:21

Najbardziej podoba mi się corish, przyjemny "refren" dobrze wchodzi. Reszta kawałków ok, ale dla mnie trochę "oklepane". Pierwszy kawałek też całkiem dobrze wchodzi na pierwsze ucho. Motyw grunge ma dla mnie potencjał, ale jest trochę pogubiony, odpuszczony później.

Wybierz sobie najciekawsze motywy i spróbuj zrobić z nich kompozycje dopełnioną innym instrumentarium, wtedy odbiór zazwyczaj jest pełniejszy i łatwiejszy w ocenie.

Fajnie, że działasz twórczo. Pozdrawiam :-)

Enspirian
Posty: 114
Rejestracja: 16-09-2014 16:25

03-09-2015 17:07

Dzięki wielkie za przesłuchanie i za komentarz :) Podobnie to postrzegam w sumie; pierwszy i "corish" są jak dla mnie ciekawsze, a "grunge" to taki zlepek; ogólnie robiąc to miałem na myśli kilka różnych riffów, ale dałoby radę upchnąć to w jedno :) Wstawiłem to, żeby spytać, czy ma jakiś potencjał, bo chciałbym to dopieścić z jakimś bandem, ale u mnie na zadupiu (Kielce) nie ma za bardzo z kim czegoś takiego zrobić. To raczej pomysły na riffy/piosenki niż gotowy performance :) Mam nadzieję na rozwinięcie tego z jakimś bandem.
Pozdrawiam
ObrazekObrazek<<<Transtube 212 EFX, ten jest tylko podobny.

Wróć do „Wasza twórczość”